Beykoz'da eller Afrin için semaya kalktı

Kahramanca can veren aziz şehitlerimiz Beykoz'da Kur'an-ı Kerim ve dua programıyla yâd edildi. 

Vatanımızın birliği, devletimizin bütünlüğü, mazlumların selameti için kahramanca can veren aziz şehitlerimiz Beykoz Belediyesi'nin tertiplediği Kur'a

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanca can veren aziz şehitlerimiz Beykoz’da Kur’an-ı Kerim ve dua programıyla yâd edildi. 

Vatanımızın birliği, devletimizin bütünlüğü, mazlumların selameti için kahramanca can veren aziz şehitlerimiz Beykoz Belediyesi’nin tertiplediği Kur’an-ı Kerim ve dua programıyla yâd edildi. 

Şeyh Ethem Sırrı Efendi Kültür Evi’nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay,  İlçe Müftüsü Ali Efe, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, başkan danışmanları ve ilçe sakinleri katıldı.

Beykoz Belediyesi Başkan Danışmanları Muhammet Küçükkonuklar ve Zeki Durmuş’un okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda seslendirilen ilahiler gönülleri ferahlattı.

Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz

Program Kültür Evi Yöneticisi Zekeriya Akkaya’nın açılış konuşmasıyla başladı. 

Beykoz Müftüsü Ali Efe’nin yaptırdığı duada eller, bütün şehitlerimiz, gazilerimiz ve özellikle  Afrin’de vatan savunması için mücadele eden Mehmetçiklerimiz için semaya kalktı.

Vatan savunmasının eşsiz kahramanları olan şehitlerimize minnet borçlu olduğumuzu ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimizi vurgulayan Başkan Çelikbilek, Şeyh Ethem EfendiKültür Evi’ndeki vatandaşlara programa katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Beykoz Belediyesi programa gelen vatandaşlara pilav, ayran ve tatlı ikram etti.  

Beykoz'da eller Afrin için semaya kalktı
Bizi Takip Edin