Beykoz’da en çok kan bağışında bulunan kişi ödüllendirildi

Beykoz Kaymakamlığınca, 14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçılar Günü münasebetiyle düzenlenen kan bağışı etkinliğinde, 53 defa bağışta bulunan kişiye plaket verildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamlığınca, 14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçılar Günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikte, 53 defa bağışta bulunan kişi ödüllendirildi.

Beykoz’da 14 Haziran Dünya Kan Bağışı Günü kapsamında İstanbul Valiliği öncülüğünde, Beykoz Kaymakamlığı, Kızılay ve bazı kamu kurumları iş birliği ile kan alma kampanyası başlatıldı.

Dünya Gönüllü Kan Bağışçılar Günü’nde Beykoz Kaymakamlığı, pandemi süresince kan bağışlarının azaldığını belirterek, bütün vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

Vatandaşlar, 14 ve 15 Haziran tarihlerinde 15 Temmuz Şehitler Meydanını, 16 Haziran tarihinde ise Ortaçeşme Meydanını ziyaret ederek 09.00 ile 21.00 saatleri arasında bağışta bulunulabilecek.

KAN BAĞIŞI YAPTI, PLAKET KAZANDI 

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Bünyamin Korkmaz, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda başlatılan kan bağışı kampanyası açılış etkinliğine katıldı.

Beykoz’da en çok sayıda kan bağışında bulunan vatandaşa plaket takdim edildi. Beykoz Kaymakamlığı ve Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanlığınca düzenlenen etkinlikte, 53 defa kan bağışında bulunan Atilla Kocaoluk’a Kızılay adına Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli tarafından plaket takdim edildi.

Plaket takdiminin ardından Sivil Toplum Kuruşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş kan bağışında bulundu.

 

 

 

 

 

Beykoz’da en çok kan bağışında bulunan kişi ödüllendirildi
Bizi Takip Edin