Beykoz'da evlere giren hırsızlar iki günde yakalandı

Beykoz'da evlere hırsızlığa giren iki şüpheli polis ekiplerinin çalışması sonucu iki gün sonra yakalandı.

Beykoz'da evlere hırsızlığa giren 2 şüpheli polis ekiplerinin çalışması sonucu 2 gün sonra yakalandı. Eve giren hırsızların e

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da evlere hırsızlığa giren iki şüpheli polis ekiplerinin çalışması sonucu iki gün sonra yakalandı.

Beykoz’da evlere hırsızlığa giren 2 şüpheli polis ekiplerinin çalışması sonucu 2 gün sonra yakalandı. Eve giren hırsızların evde bulunan 9 parçadan oluşan minyatür araba koleksiyonunu da çalmaları dikkat çekti. 

Olay, Beykoz Anadolu Hisarı Mahallesi’nde 2 Temmuz Salı günü gerçekleşti. Akşam saatlerinde iki şüpheli bir eve girerek 2 adet dizüstü bilgisayar, telefon ve LCD ekran televizyonu kucaklayarak çaldı. Şüphelilerin kucaklarında götürdüğü televizyon ve bilgisayarla olay yerinden yaya olarak uzaklaşma anları güvenlik kamerasına yansıdı. 

Güvenlik kameralarını izleyen polis ekipleri kimlik tespiti yaptı. Şüpheliler Bayram K. (43), Mehmet K. (19) polis ekiplerinin çalışmalarının ardından 2 gün sonra Kavacık Mahallesi’nde yakalandı.

Şüphelilerin ev aramasında hırsızlık olayında çaldıkları düşünülen televizyon, cep telefonu ve 2 adet dizüstü bilgisayar ekipler tarafından bulundu. Şüpheliler ayrıca girdikleri evdeki 9 parçadan oluşan minyatür araba koleksiyonu da yapılan aramalarda evde bulundu. 

Bayram K.’nın hırsızlık ve tehdit suçundan aranması olduğu öğrenilirken, şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Beykoz'da evlere giren hırsızlar iki günde yakalandı
Bizi Takip Edin