Beykoz'da gençler şehitlere vefa programında buluştu

Beykoz'da düzenlenen 'Gençler Şehitlere Vefa Programında Buluşuyor' temalı etkinlikte gençlere Kur'anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü'nün birlikte yürüttüğü 'Gençler Şehitlere Vefa Pr

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da düzenlenen ‘Gençler Şehitlere Vefa Programında Buluşuyor’ temalı etkinlikte gençlere Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü’nün birlikte yürüttüğü ‘Gençler Şehitlere Vefa Programında Buluşuyor” projesi kapsamında gençlere Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.

Kavacık Yıldırım Beyazıt Camii’nde düzenlenen programa Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük, Eğitim Bir-Sen Başkanı Mehmet Bakır Sarımurat ile okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit yakınları ve gençler katıldı.

Etkinliğin; Son dönemlerde artan terör saldırılarında şehit düşen vatandaşlarımıza vefa borcumuzu ödemek, milli birlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde olduğumuzu tüm halkımıza hissettirmek ve gençlerimize milli bilinci aşılamak amacıyla düzenlendiği açıklandı.

Mevlit okunduktan sonra katılımcılara ve gençlere Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.

 

Beykoz'da gençler şehitlere vefa programında buluştu
Bizi Takip Edin