Beykoz'da Gençlik Haftası başladı!

Beykoz'da Gençlik Haftası kutlamaları, resmi çelenk koyma merasimiyle başladı.

15- 21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan, “ Gençlik Haftası ve “ Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı,” düzenlenen resmi bir çelenk koyma töreni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da Gençlik Haftası kutlamaları, resmi çelenk koyma merasimiyle başladı.

15- 21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan, “ Gençlik Haftası ve “ Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı,” düzenlenen resmi bir çelenk koyma töreni ile Beykoz’da da resmi olarak başlatıldı. İlçe Milli Eğitim yeni Müdürü Neşat Yayla da çelenk koyma merasimindeydi.

Belediye Meydanı önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başladı. Çelenk koyma merasimi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Öcalmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, Beykoz Halk Eğitim Müdürü Beycan Kal ile bazı okul müdür ve öğrencilerinden oluşan bir grubun katılımıyla gerçekleşti.

Tören, Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından,  Fevzi Çakmak Lisesi öğrencisi Beyza Genç tarafından günün anlam ve önemine ilişkin bir kompozisyonun sunumuyla sona erdi.

Haber: Arzu Başlantı

Beykoz'da Gençlik Haftası başladı!
Bizi Takip Edin