Beykoz’dan Hatay’a üst düzey transfer

Beykoz Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürü Saddettin Çakır, Hatay Belediyesi’ne Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak atandı.

beykoz'dan-hataya-üst-düzey-transfer
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart yerel seçimlerinden ardından AK Parti’den CHP’ye geçen Beykoz Belediyesi’nde Tarımsal Hizmetler Müdürü olarak Saddettin Çakır, Hatay’a atandı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak atanan Saddettin Çakır, şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Şehit yakınları ile sohbet eden HBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Çakır “Şehit yakınlarımıza başkanımız Mehmet Öntürk’ün selam ve dualarını getirdik. Belediyemizin sahip olduğu bütün imkânları minnettarlığımızı göstermek ve şehit yakınlarımızın, gazilerimizin ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla sonuna kadar kullanacağız.” diyerek, mesai kavramı gözetmeksizin şehit ailelerini takip ettiklerini ve sık sık ziyaret ederek bir nebze olsun acılarını paylaşmaya gayret gösterdiklerini vurguladı.

Çakır, Suriye’nin Azez şehrinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Halil Kurt’ un memleketi Dörtyol’da, şehadetinin beşinci senesinde düzenlenen mevlit programına da katılım göstererek şehit yakınlarıyla buluştu.

Saddettin Çakır, ziyaretlerinde şehit ailelerine Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı’nın yanı sıra çeşitli hediyeler takdim etti.

Beykoz’dan Hatay’a üst düzey transfer

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin