Beykoz'da iftar 'Saadet'i

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan'ın onur konuğu olduğu iftar yemeğinde bir araya geldi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde tüm partililer bir araya…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan’ın onur konuğu olduğu iftar yemeğinde bir araya geldi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde tüm partililer bir araya getirerek Ramazan Ayı’nın birliğini ve beraberliğini eda etmiş oldu. Yüzlerce teşkilat mensubunun katıldığı iftar programının onur konuğu Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan oldu.

Paşabahçe Mutlu Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen iftar programına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, AGD İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı, AGD Beykoz Şube Başkanı Rıza Gik, Beykoz Samsunlular Dernek Başkanı Ömer Altun, Kanlıca Muhtarı Yusuf Kıroğlu, Göztepe Muhtarı Ahmet Duran, Yalıköy Muhtarı Erol Mete, Kas-Kader Genel Başkanı Sadullah Erol ile teşkilat mensupları katıldı.

Şeref Kaçmaz: Kendi topraklarımızı savaşarak alma durumuna geldik

Yemek duasının ardından başlayan programın açılış konuşması İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz gerçekleştirdi. “Ramazan ayının başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Bu ramazanda aramızda olamayan akraba ve dava kardeşlerimizi rahmetle anıyoruz. Kendi topraklarımızı savaşarak alma durumuna geldiğimiz şu günlerde vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin de ruhu şad olsun.” diyen Kaçmaz konuşmasını Merhum Erbakan Hoca’nın sözleri ile tamamladı; “Tarihinize bakın, inancınıza sarılın, zulüm ebedi olamaz kötülük mutlaka hüsrana uğrayacaktır.

İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’ın yaptığı kısa açılış konuşmasının ardından gecenin onur konuğu olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan kürsüye davet edildi.

Mesut Doğan: Dostlarımızı düşman ettik, düşmanlarımızı dost zannettik

İftar organizasyonu dolayısı ile Beykoz Teşkilatı’na teşekkür ederek konuşmasına başlayan Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan siyasi konularda şu açıklamaları yaptı; “Ramazan ayının lezzetini tatmak istiyoruz ama yaşadıklarımız bu tadı almamıza engel oluyor. Hep beraber yaşıyor ve okuyoruz ki her gün sokaklarımızda, meydanlarda patlayan bombalar, gelen şehit haberleri, her gün iğrenerek okuduğumuz taciz ve tecavüz haberleri, dış politikada sıkıştığımız noktalar hepsi ramazan ayında almak istediğimiz lezzeti engelleyen konular. Son bir ay içinde; Başbakanın azlini, Amerika’nın PYF ile çekildiği fotosunu konuştuk. Almanya’nın soykırım kararını parlamentoda tanıdığını ve gösterilen tepkiyi konuştuk. Tuzla’da hanım öğretmeni katleden seri katili, hayatın bir parçası haline gelen hergün ki şehit haberlerini konuştuk. Bu konuştuklarımıza milli görüş penceresinden baktığımızda felaket bir fotoğraf görüyoruz.”

Konuşmasında AK Parti’nin dış politikasını da eleştiren Doğan “Dostlarımızı düşman ettik, düşmanlarımızı dost zannettik ve Ortadoğu’yu perişan ettik. Buna sebep olan iktidardır. Son 15 yıldır ne dış politikada ne ekonomide ne eğitimde hiç bir alanda hiçbir oyunu kendimiz kurmuyoruz. Halbuki bu süreçte milli ve yerli projelerle çözüm üretmek. Amerika’nın,  İsrail’in, İngiltere’nin kurduğu oyunu oynuyoruz ve perişan oluyoruz.” dedi.

Mesut Doğan sözlerini “Bu topraklar üzerinde emeli olan egemen güçler hedeflerine ulaşmak için gafil idarecileri ve menfaatçi medyayı kullanarak beş tane tehlikeli zemin oluşturdular. Birincisi siyasetimizde kutuplaşma zemini, ikincisi ekonomimizde çökme zemini, üçüncüsü sosyal hayatımızda çürüme zemini, dördüncüsü toprak bütünlüğümüz hususunda bölünme zemini ve beşincisi ise komşularımızla savaşma zemini oluşturdular. Bu beş zeminin oluştuğu Türkiye bırakın başkalarına fayda sağlamayı kendi sorularını bile çözemeyecek hale geldi.“ diyerek beş konuyu detaylı şekilde partililer anlatarak tamamladı.

Beykoz'da iftar 'Saadet'i
Bizi Takip Edin