Beykoz'da ihtiyaç sahibi ailelere günlük sıcak yemek desteği

Beykoz Belediyesi, “Aşınızı Sevgiyle Evinize Taşıyoruz” sloganıyla verdiği sıcak yemek hizmeti, her gün ihtiyaç sahibi 128 ailenin sıcak yemek ihtiyacını karşılıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin “Aşınızı Sevgiyle Evinize Taşıyoruz” sloganıyla verdiği sıcak yemek hizmeti her gün ihtiyaç sahibi 128 ailenin sıcak yemek ihtiyacını karşılıyor, soğuk kış aylarında hem bedenleri hem de gönülleri ısıtıyor.

Beykoz Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla evde kendi yemeğini pişiremeyen ilçe sakinleri için verdiği hizmet, hasta, engelli, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Evinden çıkıp alışveriş yapamayan, fiziksel ve ekonomik olarak yemek pişirecek gücü olmayan vatandaşlar sıcak yemek hizmetiyle hayata tutunuyor.

Belediye Mutfağından Evlere Servis

Belediye mutfağında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere her gün 3 çeşit yemek özenle pişiriliyor. Öğlen ve akşam öğünü olarak hazırlanıp paketlenen yemekler ekipler tarafından ilçe merkezinden en uzak noktaya kadar evlere teslim ediliyor.

Sıcak yemek hizmeti için Beykoz Belediyesi’ne başvuran, komşu ve yakınları tarafından bildirilen vatandaşlar öncelikle evlerinde ziyaret ediliyor. Ardından ihtiyacı tespit edilen vatandaşlar için Sosyal Yardım İşleri bünyesinde kayıt açılarak düzenli yemek hizmeti sağlanıyor.

Güleryüzle ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalan ekipler hatır ve ihtiyaçları da soruyor.

Başvuru ve Bilgi İçin:  

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi    

444 66 61

Beykoz'da ihtiyaç sahibi ailelere günlük sıcak yemek desteği
Bizi Takip Edin