Beykoz’da iki genç ölümden döndü!

Beykoz’da üzeri beton kapakla örtülü kuyuda duran ve fotoğraf çekilen iki genç, kapağın kırılmasıyla ölümden döndü.

Beykoz’da iki genç ölümden döndü!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da 17 yaşındaki Sudem Bilir ve arkadaşı 1 Ekim Pazar günü gezmek için Anadolu Feneri Kabakoz Kumsalı’na geldi.

İki genç otobüslerinin gelmesini beklerken, dinlenmek ve fotoğraf çekilmek için kumsalda üstü kapalı bir kuyunun üzerine oturdu.

ARKADAŞI ÜZERİNE DÜŞTÜ

Burada bir süre oturan iki genç, otobüslerinin saati yaklaşınca gitmek için ayağa kalktı. Ayağa kalktıkları sırada üzerinde bulundukları beton kapaklardan bir tanesi kırıldı.

6 METRE DERİNLİKTE

Beton kapağın kırılmasıyla önce Sudem ardından da arkadaşı 6 metrelik kuyunun içine düştü. Arkadaşının da kendi üstüne düşmesiyle 17 yaşındaki genç kız yaralandı.

KARACİĞERİNDE YIRTILMA OLDU 

Etraftakilerin haber vermesiyle birlikte olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. Hastaneye kaldırılan genç kız karaciğerindeki yırtılma nedeniyle 2 gün yoğun bakımda kaldı.

Yoğun bakımdaki tedavisinin ardından servise geçen genç kız, buradaki tedavisinin ardından da dün taburcu edildi.

KUYUNUN HALA ÜZERİ AÇIK 

Şu an evde istirahatte kalan ve hareket etmemesi gereken Sudem’in annesi Göknur Bilir, kızının ölümden döndüğünü ve kuyunun etrafının olayın ardından kapatılmadığını söyledi.

HALKA AÇIK BİR YER

Baba Burak Bilir, “Şu anda yeni taburcu ettik. Doktorlar fazla hareket etmeyecek, ayakta durmayacak, 1 hafta daha evde istirahat edecek dediler. Burası plaj, kamp alanı… Millet geliyor burada kamp yapıyor, çadırlar kuruyor. Araçlarıyla kumsalda off road yapıyorlar. Burası halka açık bir yer. Kapalı değil, askeriyenin bir alanı değil. Bunun peşine düşeceğiz. Kapağın bir tanesi kırılıyor. Diğeri düştükleri an üstlerine de düşebilirdi. Aldıkları önlemi de görüyorsunuz. Bir insan değil oraya bir hayvan da düşebilir. O da bir canlı sonuçta.” diye konuştu. 

 

 

Beykoz’da iki genç ölümden döndü!
Bizi Takip Edin