Beykoz'da ilk ve tek… Yağmurlar Sanal Market açıldı

Beykoz'un elektronik ortamda alışveriş hizmeti veren ilk ve tek marketi açıldı.

Beykoz'un elektronik ortamda alışveriş hizmeti veren ilk ve tek marketi açıldı.  Merkezi Çubuklu'da olan Yağmurlar Gıda bünyesinde kurulan Yağmurlar Sanal…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un elektronik ortamda alışveriş hizmeti veren ilk ve tek marketi açıldı.

Beykoz’un elektronik ortamda alışveriş hizmeti veren ilk ve tek marketi açıldı.  Merkezi Çubuklu’da olan Yağmurlar Gıda bünyesinde kurulan Yağmurlar Sanal Market ile aradığınız her şey ücret farkı olmadan internet yoluyla kapınıza geliyor.

Yağmurlar Sanal Market, temel gıdadan et ürünlerine, meyve ve sebzeden temizlik ürünlerine siz hiç zahmet etmeden kapınıza kadar getiriyor. Çalışanlar, aileler, çocuklu kadınlar, bekarlar, yürüme engelliler hatta Beykoz sınırları içerisinde ailesine hediye göndermek isteyenler bile oturdukları yerden sepetlerini dolduruyorlar. Tek yapmanız gereken www.yagmurlarsanalmarket.com adresine girerek seçtiğiniz ürünleri sepette toplayarak sipariş vermeniz.

Yağmurlar Gıda, Beykozlu müşterilerini bir ‘’ilk” ile tanıştırarak, internette Sanal mağazacılığı hizmete açtı. www.yagmurlarsanalmarket.com adresinde web sitesi ile çağın iletişim araçlarından internette de müşterilerine eğlenceli bir gezi olanağı sunmaya başladı. Yağmurlar Sanal Market; hizmet kapsamı, yaş meyve, sebze ve et de dahil sunduğu ürün çeşidi ile Beykoz yerelinde  bir ‘ilk uygulama’ olarak değerlendiriliyor.

Sadece Beykoz geneline hizmet veren Sanal Market’te diledikleri reyonlardan alışveriş eden tüketiciler istenilen saat diliminde ürünlerin eve teslimini tercih edebiliyor. Arzu edilen saat diliminde ürünler eve getiriliyor. Seyyar cihazlar ile fatura müşterinin veya müşterinin yolladığı lokasyonda kesiliyor. Böylece beğenilmeyen ürünün iadesi anında yapılıyor.

Günün 24 saati Sanal Market’e Beykoz’un her köşesinden gelen siparişler gün içerisinde farklı zaman dilimine dağılıyor. Bir buçuk saatlik aralıklar şeklinde olan bu dilimlerin 09.30-11.00, 11.30-13.00, 13.30-15.00, 15.30-17.00, 17.30-19.00, 19.30-21.00 şeklinde olması planlanıyor. Her bir teslimat aralığında 1 saat öncesinde sipariş verilebiliyor.  Bu açıdan değerlendirildiğinde Yağmurlar Sanal Market’in Beykoz’da en hızlı teslimatı gerçekleştiren elektronik market olacağı belirtiliyor.

Yağmurlar Sanal Market beş bini aşan ürün çeşidiyle alışveriş hizmetini mağazasıyla aynı fiyattan müşterilerine sunuyor. Yağmurlar Gıda’nın tüm indirimleri Sanal Market müşterileri için aynen geçerli. Hatta Yağmurlar Gıda’da uygulanan indirim uygulaması web üzerine de eş zamanlı olarak yansıtılıyor. Ödemeler  kredi kartı ve kapıda ödeme yoluyla yapılıyor. Sistem, dışarıdan yapılabilecek müdahalelere karşı, data şifreleme teknolojisi ve Yağmurlar Sanal Market güvencesi ile korunuyor.

Yağmurlar Sanal Market  sahibi Özkan Ayduğan  hedeflerini şöyle açıklıyor: ‘‘Beykoz’da, müşteriye sınırsız ve koşulsuz hizmet prensibinden yola çıkıyoruz. Frigolu ve son teknoloji sistemleriyle donatılmış araçlarımızla hizmet vermekteyiz.  Zaman veya ulaşım kısıtlaması olan, çeşitli nedenlerle  evlerinden ve iş yerlerinden  çıkamayan müşterilerimizin ayağına en son teknolojiyi kullanarak hizmet götürmeyi amaçlıyoruz.‘‘

Beykoz'da ilk ve tek… Yağmurlar Sanal Market açıldı
Bizi Takip Edin