Beykoz’da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz’da yaptığı konuşmada bitmeyen projenin açılışını yapması, başlamayan projeleri ‘Başlattık’ diyerek vaatlerde bulunması herkesi şaşkına çevirdi.

Beykoz’da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Beykoz Yatırımları Tanıtım Töreni’nde yaptığı 15 dakikalık konuşmasında şaşkınlık yarattı.

Beykoz'da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

AÇILIŞ VE TANITIM VAR HİZMET YOK

Beykoz’da başlamayan projelere “Başlattık”, bitmeyen projelere “Açılışını yaptık” diyen Ekrem İmamoğlu, skandal açıklamalara imza attı.

Beykoz'da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

Ortaçeşme Meydanı’nda seçim çalışmaları kapsamında vaatlerde bulunan İmamoğlu, Anadolu Hisarı Müzesi’nin açıldığını; Çubuklu Kentsel Dönüşüm Projesi’nin başlatıldığını; Enstitü İstanbul İSMEK ve Kavacık Bölgesel İstihdam Ofisi’ni açıldığını; Göksu ve Küçüksu Derelerinin temizliğine başladıklarını söyledi.

Beykoz'da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

İMAMOĞLU’NUN AÇILIŞ ŞOVU FİYASKOYLA SONUÇLANDI

Beykoz’da yaptığı konuşmada Anadolu Hisarı Kalesi’nin restorasyon çalışmaları tamamlandığını ve “Anadolu Hisarı Müzesi”ni açtık diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu pes dedirtti.

Beykoz'da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

GİDİN GÖRÜN DEDİ, GİRİŞLER KAPALI

İmamoğlu, yaptığı konuşmada “Anadolu Hisarı Restorasyonu için çok özel çalıştık, mutlaka gidin görün. Yaptığımız restorasyondan keyif duyacaksınız, keyif alacaksınız.” dedi.

Fakat, Anadolu Hisarı Kalesi’nin girişlerinin hala kapalı olduğu ve içerisinde inşaat çalışmalarının devam ettiği görülürken İmamoğlu’nun açılış şovu da fiyaskoyla sonuçlandı.

Beykoz Çubuklu’nun kentsel dönüşüm sorunu ulusal medyaya yansıdı

“BAŞLATTIK” DEDİĞİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ YOK

İmamoğlu, 2018 yılında ‘riskli alan’ ilan edilen ve Çubuklu Mahallesi’nde de kentsel dönüşüm çalışmalarının da başladığını söyledi.

ÖN SÖZLEŞME YENİ BAŞLADI

Göreve geldiği günden itibaren Beykoz’a yatırım yapmaması ile eleştirilen Ekrem İmamoğlu ve yönetimi, Çubuklu’da henüz ön sözleşme aşamasına yeni geldi.

Beykoz'da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

AÇILAN İSMEK DE İSTİHDAM OFİSİ DE YOK

“Enstitü İstanbul İSMEK ve İstihdam Ofisi açtık” diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve gelir gelmez ilk işi AK Parti döneminde ilçede hizmet veren 3 tane İSMEK’i kapatmak oldu.

2019 yılından bugüne kadar ilçede tek bir tane İSMEK ve İstihdam Ofisi açılışı yapmayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuşması Beykozluları şaşkına çevirdi.

GÖKSU VE KÜÇÜKSU’DA TEMİZLEME ÇALIŞMASI YOK

2022 Ağustos ayı ziyaretinde Göksu Deresi’ndeki temizleme çalışmalarının Eylül sonunda tamamlanacağı aktaran İBB Ekrem İmamoğlu’nun bugün yeniden ‘Göksu ve Küçüksu Derelerinin temizliğine başladık’ demesi de şaşırttı.

Beykoz'da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı

METRO TALEBİNİ DUYMAZDAN GELDİ, TAŞIMALI VAPUR SİSTEMİ VADETTİ

2019 seçimleri öncesi Beykoz’a metro sözü veren Ekrem İmamoğlu, konuşması sırasında vatandaşların metro talebini duymazdan gelerek taşımalı vapur sistemi vadetti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Metro isteğinizi biliyorum. Buna çalışıyoruz. Metronun farklı usullerle buraya erişmesiyle ilgili daha doğrusu füniküler dediğimiz geçenlerde Rumeli Hisarüstü’nden Aşiyan’a açtığımız o yerin nasıl yapıldığını arkadaşlar bir gün size anlatırlar. Gelirler meydanda anlatırlar. Beykoz’un ulaşımı için çalışıyoruz. Beykoz’un vapur seferlerini artırdığımızı özellikle Boğaz Hattı boyunca ve Avrupa Yakası’na geçiş noktası olarak ve inşallah İstanbul Teknik Üniversitesi İstinye fünikülerini de bitince orayla da bağladığımızda Avrupa Yakası’yla direkt raylı sistemler bağlantısını bir vapurla sağlamış olacağız. Onun da projesi hazır.” diye konuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Beykoz mitingine otobüslerle insan taşıdı

Mitinge, CHP’li Kartal ve Maltepe Belediyesi’ne ait resmi plakalı otobüslerle diğer ilçelerden insanların taşınması dikkatlerden kaçmadı.

.

.

Beykoz’da İmamoğlu fiyaskosu! Bitmeyen projeleri açtı
Bizi Takip Edin