Beykoz'da kadro için sınav heyecanı başladı

Beykoz Belediyesi'nde çalışan 794 taşeron işçinin kadroya geçiş için uygulamalı ve sözlü sınav heyecanı başladı. 

Beykoz Belediyesi'nde hizmet alım sözleşmesi ile çalışmakta olan taşeron işçilerin kadroya geçişi için uygulamalı ve sözlü sına

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nde çalışan 794 taşeron işçinin kadroya geçiş için uygulamalı ve sözlü sınav heyecanı başladı. 

Beykoz Belediyesi’nde hizmet alım sözleşmesi ile çalışmakta olan taşeron işçilerin kadroya geçişi için uygulamalı ve sözlü sınavlar başladı. İşçilerden 794’ü sınava girmeye hak kazanırken, sınav süreci Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki personel ile başladı. .

Türkiye genelinde olduğu gibi Beykoz’da da çalışan taşeron işçilerin, 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereğince sürekli kadroya geçişlerine ilişkin başvuruları yapılmıştı. Beykoz Belediyesi bünyesinde çalışan 794 personelin kadroya geçebilmeleri için oluşturulan komisyon tarafından uygulamalı ve sözlü sınava tabi tutuluyor. Adayların tek tek girdiği sınavda, personele hangi alanda çalışıyorsa o alanla ilgili sorular sorulduğu öğrenildi. 

Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile başlayan sınav maratonu 19-20 Mart tarihleri arasında Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile devam edecek. 21 Mart’ta Zabıta Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelinin sınava girmesi ile sürecin tamamlanacağı öğrenildi.

Beykoz'da kadro için sınav heyecanı başladı
Bizi Takip Edin