Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da kapsamlı koronavirüs denetimi!

İçişleri Bakanlığı’nın yeni tip koronavirüs denetimleri genelgesi kapsamında Beykoz’da tüm işyerleri ve pazar alanları kapsamlı olarak denetlendi.

İçişleri Bakanlığı'nın yeni tip koronavirüs denetimleri genelgesi kapsamında Beykoz’da tüm işyerleri ve pazar alanları kapsamlı olarak denetlendi.

İçişleri Bakanlığı'nın yeni tip koronavirüs denetimleri genelgesi kapsamında Beykoz’daki işyerlerinde kapsamlı denetimlerde bulunuldu. Denetimlerde esnafın çoğunlukla hijyen, fiziki mesafe ve maske takma kurallarına uyduğu görüldü. Kurallara uymayan işyeri sahipleri ise uyarıldı.

galeri beykoz da kapsamli koronavirus denetimi 7510

Bayram tatili nedeniyle yaşanan kalabalıklarda koronavirüs tedbirlerine dikkatlerin azalması üzerine İçişleri Bakanlığı dün konuya dikkat çekerek 81 vilayette denetimlerin artırılmasını istedi. Salgınla ilgili sıkı denetimlerin sürdürüldüğü Beykoz’da da başlatılan koronavirüs denetimleri çerçevesinde tüm işyerleri ve pazar alanları kapsamlı olarak denetlendi.

https://www.youtube.com/watch?v=Pm17_CgFhds*** 

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın da katıldığı denetimlerde sosyal mesafeye ve maske eldiven kullanımına dikkat edilmesi, çalışanların ve müşterilerin ürünlere asgari düzeyde temas etmeleri ve işyerlerinde hijyen kurallarına uyulması konularında bilgilendirme ve uyarılarda bulunuldu.

Denetimler sırasında büyük çoğunlukla esnafın maske taktığı, fiziki mesafe ve hijyen kurallarına uyduğu ayrıca iş yerinde dezenfekte malzemesi ile maske bulundurduğu görüldü. Kurallara aykırı davranan esnaf ise uyarıldı.

Powered by Froala Editor

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.