Beykoz'da kar, zor anlar yaşatıyor

İstanbul'da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Beykoz'da adeta buz pistine dönen yollarda ilerlemeye çalışan sürücüler, zor anlar yaşadı

İstanbul'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Beykoz'da adeta buz pistine dönen.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Beykoz’da adeta buz pistine dönen yollarda ilerlemeye çalışan sürücüler, zor anlar yaşadı

İstanbul’da kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Beykoz’da adeta buz pistine dönen yollarda ilerlemeye çalışan sürücüler, zor anlar yaşadı. Beykoz Çavuşbaşı Cumhuriyet Caddesi üzerinde seyretmeye çalışan araçların sürücüleri, yolun buzlanması nedeniyle zor anlar yaşadı. Yolun özellikle rampa kesimlerinde ilerlemekte güçlük çeken araçlar, patinaj çekti. Rampa aşağı inmeye çalışan araçlarsa, fren yapmalarıyla kaymaya başladı.

Özellikle Kavacık istikametinde, yolun buzlu olması nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu. Aracıyla rampa yolu çıkmakta zorlanan bir vatandaş, “Tuzlama yapılmamış. Aracımızda zincir de yok. Az önce taktırmak istedik ancak, lastikçi uğraşmak istemedi. Ben de takmayı bilmediğim için bu hallere düştük” dedi.

Vatandaşların uzun süre trafikte ilerlemeye çalıştığı cadde, bir süre sonra belediye ekipleri tarafından tuzlandı.

Soğuksu’da otobüs kazası: 3 yaralı var

Beykoz Güncel Haber olarak yetkililerden aldığımız bilgiye göre, 135G Görele Mahallesi- Çavuşbaşı halk otobüsü, bir aracın aniden önüne çıkması neticesinde kontrolden çıkarak kazaya sebebiyet verdi. Yaralıların durumun ağır olmadığı tarafımıza ulaşan bilgiler arasında ancak araçlarda hasar mevcut.

Anadolukavağı yolunda beş tane ağaç devrildi

Yoğun kar yağışı nedeniyle Anadolukavağı Yolu’nda devrilen beş adet ağaç ise Beykoz Belediyesi görevlilerince kaldırıldı.

Okullar bir gün tatil

İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini bildirdi. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli kamu personeli de 1 gün idari izinli sayılacak.

Beykoz'da kar, zor anlar yaşatıyor
Bizi Takip Edin