Beykoz’da kaybolan gençlerden birinin cansız bedenine ulaşıldı

Beykoz Riva Sahili’ne balık tutmak için giden ve dalgalara kapılarak kaybolan 2 gençten biri olan Emrah Dinçer’in cansız bedenine ulaşıldı.

Beykoz’da kaybolan gençlerden birinin cansız bedenine ulaşıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Riva Sahili’ne balık tutmak için giden ve dalgalara kapılarak kaybolan 2 gençten biri olan Emrah Dinçer’in cansız bedenine ulaşıldı. Gencin olay yerinde bekleyen yakınları fenalık geçirdi. Yürütülen arama çalışmaları havadan görüntülendi.

Olay, dün gündüz saatlerinde Beykoz Riva sahilinde yaşandı. İddiaya göre dün Çengelköy’de yaşayan Fatih Yastıkkaya ve Emrah Dinçer balık tutmak için Riva Gelara sahiline gitti. Balık tutmak isteyen Yastıkkaya ve Dinçer, Riva sahiline varınca orada oltalarını hazırlayıp denize yakın bir noktadan oltalarını denize attılar.

Kısa bir süre sonra hava sıcaklığı bir anda düşerek yerini rüzgara bıraktı. Rüzgarla birlikte denizde dev dalgalar oluştu. Balık tutmak isteyen iki arkadaştan Fatih Yastıkkaya dalgaların bir anda yükselmesiyle dengesini kaybederek denize düştü. Denize düşen Yastıkkaya’nın boğulduğunu gören Dinçer, arkadaşının arkasından atlayarak onu kurtarmak istedi. Ne yazık ki denizin hırçın dalgalarına karşı mücadele etseler de bir süre sonra balık tutmak isteyen iki arkadaş gözden kayboldu.

Akşam saatlerinde eve dönmeyen Fatih Yastıkkaya ve Emrah Dinçer’in yakınları balık tutmak için gittikleri sahile geldiler. Bu iki arkadaşın orada olmadığını ve dev dalgaların olduğunu görünce sahil güvenlik ekiplerine ve polis ekiplerine haber verdiler. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi, sahil güvenlik ekipleri ve havadan helikopter ekibi gönderildi.

Gece boyunca helikopter destekli süren çalışmalar sabahın erken saatlerinde yeniden başladı. Kıyı Emniyet Müdürlüğü ve İBB Su Altı Arama Kurtarma ekipleri çalışmalara katıldı.

KAYIP GENÇLERDEN BİRİNİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte başlayan çalışmalar sonrası kaybolan gençlerden Emrah Dinçer’in cansız bedenine ulaşıldı. Dinçer’in cansız bedenini gören yakınları fenalık geçirdi. Fatih Yastıkkaya için ise çalışmalar devam ediyor.

Beykoz’da kaybolan gençlerden birinin cansız bedenine ulaşıldı
Bizi Takip Edin