Beykoz’da kimse sesimi duymuyor demeyin!

Beykoz sokaklarında, mahallenizde ve trafikte haber değeri taşıdığını düşündüğünüz ihbar ve görüntüleri gönderin yayınlayalım.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz sokaklarında, mahallenizde ve trafikte haber değeri taşıdığını düşündüğünüz ihbar ve görüntüleri gönderin yayınlayalım.

Beykoz Güncel Haber WhatsApp Hattı, sizden haber bekliyor…

Çevrenizde yaşanan ve haber değeri olduğunu düşündüğünüz tüm olayları yazı, resim, ses veya video olarak 0533 767 59 59 numaralı WhatsApp, TELEGRAM ve BİP hattımız üzerinden bize iletebilirsiniz. 

Haber niteliği taşıyan tüm görüntüler değerlendirilir, uygun görüldüğü takdirde beykozguncel.com adresinden veya sosyal medya hesaplarından yayınlanır.

beykozguncel.com WhatsApp Hattı’na haber göndermek için 0533 767 59 59 numaralı WhatsApp, TELEGRAM ve BİP hattımız üzerinden mesaj atmanız yeterlidir.

ÇEKİN YAZIN GÖNDERİN!

WhatsApp Hattı, okuyucuların şahit oldukları haberleri Beykoz Güncel Haber ile paylaşması için kurulan bir servistir.

Beykozluların şahit oldukları olayları anında aktarabilecekleri, yazabilecekleri, fotoğraf andırabilecekleri ve sesli olarak da ihbarda bulunabilecekleri 0533 767 59 59 numaralı Beykoz Güncel Haber Whatsapp İhbar Hattı faaliyette geçti.

beykozguncel.com WhatsApp Hattı için numaraya tıklayın: 0533 767 59 59

BİP VE TELEGRAM’A DA ABONE OLABİLİRSİNİZ

Sizler de Beykoz Güncel Haber’i 0533 767 59 59 numaralı BİP ve Telegram kanallarından takip edebilir, Beykoz’a dair haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Beykoz Güncel Haber BİP için TIKLAYINIZ >>>

Beykoz Güncel Haber Telegram için TIKLAYINIZ >>>

Beykoz’da kimse sesimi duymuyor demeyin!
Bizi Takip Edin