Beykoz’da köpek eğitim merkezinde skandal iddia!

İddiaya göre, Beykoz’da bir eğitmen kendisine emanet edilen köpeği araçta unutup alışveriş merkezine gitti ve havasızlık can veren talihsiz köpeği sahibi ise isyan etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İddiaya göre, Beykoz’da bir eğitmen kendisine emanet edilen köpeği araçta unutup alışveriş merkezine gitti. Havasızlık can veren talihsiz köpeğin sahibi ise isyan etti. 

Köpeğini bir eğitim merkezine kaydettiren Levent Sarıboğa’nın iddialarına göre eğitmen köpeği araçta unuttu ve alışveriş merkezine gitti. 

1 yaşındaki Hera isimli Alman çoban köpeğinin nefessiz kalarak aracın içinde feci şekilde can verdiği öne sürüldü.

EĞİTİLMEK ÜZERE EMANET EDİLMİŞTİ

Edinilen bilgilere göre Hera, Beykoz Riva’da bulunan köpek eğitim merkezine bırakıldı. 10 bin lira karşılığında eğitilecek olan Hera’ya emanet olarak bakın kadın öğretmen Beykoz Çubuklu sahilinde gezdirdi.

KÖPEĞİ ARACIN İÇİNDE UNUTUP GİTTİ

Eğitmenin, içinde bir kafes olan panelvan aracına bıraktığı Hera’yı eğitim merkezindeki yetkililere teslim etmeyi unuttuğu ve talihsiz köpeğin havasızlıktan can verdiği iddia ediliyor.

Köpeğin sahibi Levent Sarıboğa şimdi hakkını hukuk yollarında aramaya hazırlanıyor.

Hera’nın sahibi Sarıboğa, “Benim yavrum kim bilir nasıl can çekişti ve havasızlıktan öldü. Canımdan bir parça gitti. 11 yaşındaki kızıma Hera’nın öldüğünü söyleyemedim. Çiftlikte eğitimde olduğunu biliyor. Çiftliğin sahibi de İstanbul dışındaymış. Hera bir başkasına teslim edilmiş” diyerek Hera’nın karşılığında kendisine bir başka köpek verilmeye çalışıldığını da vurguladı.

Beykoz’da köpek eğitim merkezinde skandal iddia!
Bizi Takip Edin