Beykoz'da küfür cinayeti! Genç kız bir kişiyi öldürdü

Beykoz'da bir evde bıçakla Uğur G.'yi öldüren ve Süleyman B.'yi yaralayan 24 yaşındaki Sinem A. isimli kadın gözaltına alındı.

Beykoz'da bir evde bıçakla Uğur G.'yi öldüren ve Süleyman B.'yi yaralayan 24…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da bir evde bıçakla Uğur G.’yi öldüren ve Süleyman B.’yi yaralayan 24 yaşındaki Sinem A. isimli kadın gözaltına alındı.

Beykoz’da bir evde bıçakla Uğur G.’yi öldüren ve Süleyman B.’yi yaralayan 24 yaşındaki Sinem A. isimli kadın gözaltına alındı. Kadının cinayeti evde birlikte alkol aldıkları esnada kendisine küfür edilmesi üzerine işlediği öne sürüldü.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerini harekete geçiren olay önceki akşam meydana geldi. İddialara göre, 24 yaşındaki Sinem A. Uğur G. (30) ve Süleyman B.(57) ile önceki akşam Beykoz Rüzgarlıbahçe Zambak Sokakta bir evde buluşarak alkol almaya başladı.  Alkolün de etkisiyle evdekiler arasında tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü. Sabah saat 04.00 sıralarında Sinem A. eline aldığı bıçakla önce Uğur G.’ye, daha sonra da Süleyman B.’ye sapladı.

Evde çıkan gürültü üzerine apartman sakinleri polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ağır yaralı olan Uğur G. ve Süleyman B. hastaneye kaldırılırken, Sinem A. ise olay yerine gelen Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Uğur G. hayatını kaybetti. Süleyman B.’nin ise tedavisi sürüyor.

Emniyete götürülerek sorguya alınan Sinem A.’nın ise ilk ifadesinde, kendisine küfür ve hakaret edilmesi üzerine cinayeti işlediğini söylediği iddia edildi.

Beykoz'da küfür cinayeti! Genç kız bir kişiyi öldürdü
Bizi Takip Edin