Beykoz’da minikler hem eğledi hem Kur’an öğrendi

Beykoz Müftülüğü bünyesinde yaz döneminde 9 hafta süren Yaz Kur’an Kurslarının tamamlanması çeşitli kapanış etkinlikleriyle kutlandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Müftülüğü bünyesinde yaz döneminde 9 hafta süren Yaz Kur’an Kurslarının tamamlanması çeşitli kapanış etkinlikleriyle kutlandı.

Beykoz Müftülüğü, camilerde ve Kur’an Kursları’nda yaz döneminde Kur’an-ı Kerim ve dini bilgi derslerinin yanında değerler eğitimi alan öğrenciler için kapanış programları düzenlendi.

9 Hafta süre ile devam eden kurs müddetince gerek erkek, gerekse kız öğrencilerin camileri süsleyerek Kur’an Okuma ve Temel Dini Bilgiler Eğitimi aldıkları kurslarda, kurs müddetince çeşitli etkinlikler, hediyeleşme, ödüllendirmeler ile öğrenciler neşeli vakitler geçirerek hem öğrendiler hem eğitici oyunlarla becerilerini geliştirdiler.

Ortaçeşme Merkez Cami’de yapılan kapanış programına, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Müftüsü Ali Efe, Beykoz Müftülüğü Şefi Medet Anahtar ve Boğaziçi İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Çatal katıldı.

 Öğrencilere başarı dilekleri ve güzel bir hayat için dua ve temennileriyle program sonlandı.

 

Beykoz’da minikler hem eğledi hem Kur’an öğrendi
Bizi Takip Edin