Beykoz’da narkotik polislerden annelere eğitim

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanlığı tarafından çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçmek amacıyla hayata geçirilen “En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi” kapsamında, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kadınlara yönelik seminer verildi.

En İyi Narkotik Polisi Anne

Çavuşbaşı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapılan programa, Beykoz Kaymakamı Sayın Esengül Korkmaz Çiçekli, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Büro Amiri Nergiz Bulut ve Büro Memuru Selçuk Küçük, Çengeldere Mahalle Muhtarı Ramazan Dilmaç, Narkotik Şube Tübim birimi memuru Ozan Yengel ve İnanç Aslan, Aile İçi Büro Memurları ve öğrenci velileri katıldı.

Beykoz'da En İyi Narkotik Polisi Anne

Eğitim, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Sebahattin Sarp, emniyet mensuplarınca verilen bu tip eğitimlerin öneminden bahsederek katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Beykoz'da En İyi Narkotik Polisi Anne

Eğitime katılan annelere, Narkotik Şube Müdürlüğü’nden Ozan Yelgel tarafından “En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi” ve bağımlılıkla mücadele konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Beykoz'da En İyi Narkotik Polisi Anne

Emniyet görevlileri ayrıca kadınlara uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde toplumsal duyarlılık ve bilinç oluşturmak amacıyla İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen Uyuşturucuyla Mücadele Aplikasyonu (UYUMA) tanıtarak katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

“En İyi Narkotik Polisi Anne” eğitim seminerine katılan veliler, eğitim ve bilgilendirmeden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundular.

.

.

Beykoz’da narkotik polislerden annelere eğitim
Bizi Takip Edin