Beykoz’da okullar yarın tatil edildi!

Beykoz’da olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın (6 Şubat Pazartesi) tatil edildi.
  • 5.02.2023 00:00:00

İstanbul’da olumsuz hava şartları ve kar yağışı nedeniyle eğitime 6 Şubat Pazartesi günü 1 (bir) günlüğüne ara verildi.

SON DAKİKA: Beykoz’da okullar yarın tatil edildi!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklamada, “Kıymetli Hemşehrilerim Sevgili Öğrenciler, 20.00’de Meteoroloji Bölge Müdürlüğümüzün paylaştığı verilere göre, ilimizde beklenen kötü hava koşulları nedeniyle Temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızdaki eğitime 6 Şubat Pazartesi günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir.” denildi.

KAMUDA ENGELLİ, MALUL VE HAMİLELER İZİNLİ

Ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli, malul ve hamile personeller izinli sayılacak.

MEB’e bağlı kurslar, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Kur’an kursları ve anasınıfı dahil bütün eğitim kurumları, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı özel kreş ve gündüz bakımevleri ile çocuk kulüplerinin faaliyetlerine de bir gün süreyle ara verildi.

BEYKOZ’DAKİ ÜNİVERSİTELER DE EĞİTİME ARA VERDİ

Beykoz Üniversitesi, “Olumsuz hava koşulları nedeniyle 6 Şubat 2023 tarihinde önlisans, lisans, yüksek lisans ve hazırlık programlarında gerçekleşecek tüm dersler çevrim içi yapılacaktır.” diye açıklama yaptı.

Medipol Üniversitesi ise “İstanbul Valiliğinin kentteki olumsuz hava koşullarına yönelik yaptığı açıklama sonrası Üniversitemiz engelli ve hamile personelinin yarın (6 Şubat 2023) idari izinli sayılmasına karar verilmiştir.” şeklinde açıklama yaptı.

Boğaziçi Üniversitesi’nden, “İstanbul’da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle, Üniversitemizin kampüslerinde görev yapması gereken personel hariç, eğitime (idari ve akademik olarak) 06 Şubat 2023 tarihinde bir gün süreyle ara verilmiştir.” şeklinde açıklama geldi.

.

.

İlgili Haberler