Beykoz’da oltaya takılan köpek balığı 2 milyon izlendi!

Beykoz’da geçtiğimiz günlerde bir balıkçının oltasına takılan yavru köpek balığı görenleri şaşkına uğrattı. Beykoz Güncel Haber’in Instagram hesabından paylaşılan o anlar kısa süre içerisinde 2 milyon kişi tarafından sey
  • 16.11.2022 00:00:00

Beykoz’da geçtiğimiz günlerde bir balıkçının oltasına takılan yavru köpek balığı görenleri şaşkına uğrattı. Beykoz Güncel Haber’in Instagram hesabından paylaşılan o anlar kısa süre içerisinde 2 milyon kişi tarafından seyredildi binlerce kişi tarafından paylaşıldı. 

Geçtiğimiz günlerde Beykoz Çubuklu Sahil’de balık tutmaya giden Arif Köse’nin oltasına yavru köpek balığı takıldı. Camgöz cinsi yavru köpek balığı görenleri şaşkına uğrattı.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Aynı gün içerisinde vatoz balığı da tuttuğunu söyleyen Arif Köse, yavru köpek balığını yakaladığı anlarda oltayı yüzeye çıkarana kadar çok zorlandığını aktardı. Su yüzeyine çıkınca köpek balığı olduğunu anlayan Arif Köse ve çevresindekiler ilk defa böyle bir şey ile karşılaştıklarını söyledi.

Köpek balığını kıyıya çıkaran Köse ise o anların videosunu çektikten sonra denize geri bıraktı.

Beykoz Güncel Haber’in Instagram hesabından paylaşılan o anlar kısa süre içerisinde 2 milyon kişi tarafından izlendi. 16 bin kişi tarafından beğenilen yaklaşık 9 saniyelik video binlerce kişi tarafından da paylaşıldı.

INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN: https://www.instagram.com/beykozguncel

TWITTER’DAN TAKİP ETMEK İÇİN: https://twitter.com/beykozguncel

YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN: https://www.youtube.com/beykozguncel

 

İlgili Haberler