Beykoz'da oturan Beşiktaş'lı Tolgay Arslan için şok iddia!

Beşiktaş'lı futbolcu Tolgay Arslan'ın Beykoz Çubuklu Villaları'nda 2.5 aydır en ufak bir kira ödemesi yapmadığı iddia edildi

Beşiktaş'ın geçtiğimiz ocak ayında Hamburg'dan transfer ettiği Tolgay Arslan'ın, kiracı olarak ikamet ettiği Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’lı futbolcu Tolgay Arslan’ın Beykoz Çubuklu Villaları’nda 2.5 aydır en ufak bir kira ödemesi yapmadığı iddia edildi

Beşiktaş’ın geçtiğimiz ocak ayında Hamburg’dan transfer ettiği Tolgay Arslan’ın, kiracı olarak ikamet ettiği Beykoz Çubuklu Villaları’nda 2.5 aydır en ufak bir kira ödemesi yapmadığı iddia edildi.

Beşiktaş’ın geçtiğimiz ocak ayında Hamburg’dan transfer ettiği Tolgay Arslan hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Siyah beyazlı kulüple anlaşmasının ardından İstanbul’da ev arayan gurbetçi futbolcu, Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ve Raul Meireles’in de oturduğu Beykoz Çubuklu Villaları’ndan aylık 2 bin 500 Euro’ya bir ev kiraladı. Ailesi ile birlikte hemen eve yerleşen Tolgay’ın, aradan geçen 2.5 aylık sürede en ufak bir ödeme yapmadığı ileri sürüldü.

Evin sahibinin, kiranın neden ödenmediğini sormak için defalarca Tolgay’ı aradığı, ancak gurbetçi futbolcunun telefonları açmadığı ifade edildi. Tolgay’a bir türlü ulaşamayan ev sahibinin Beşiktaş Kulübü’nden yetkili kişilere ulaşma çabalarının da sonuçsuz kaldığı öğrenildi.

Hürriyet

Beykoz'da oturan Beşiktaş'lı Tolgay Arslan için şok iddia!
Bizi Takip Edin