Beykoz’da pedallar eğitime destek için çevrilecek

Turkcell’in ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan Turkcell GranFondo İstanbul yol bisiklet yarışı için geri sayım başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turkcell’in ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan Turkcell GranFondo İstanbul yol bisiklet yarışı için geri sayım başladı.

Beykoz Belediyesi’nin desteğiyle Beykoz’un şehir, doğa, deniz dolu atmosferinde gerçekleştirilecek Turkcell GranFondo 15 ülkeden 1.000 bisikletseveri İstanbul’da ilk kez Beykoz’da buluşturarak pedal çevirecek.

KAYITLAR 9 HAZİRAN’A KADAR 

Kayıtları 9 Haziran’a kadar devam edecek yarışta, katılımcı sayısı pandemi nedeniyle 1500 bisikletçiyle sınırlandırılacak.

40 ve 82 km’lik kısa ve uzun parkurdan oluşan yarış, aynı zamanda İstanbul’da düzenlenecek ilk GranFondo bisiklet yarışı olma özelliği taşıyacak.

13 HAZİRAN’DA START VERİLECEK

13 Haziran’da Beykoz Belediyesi önünden startı verilecek yarışta sırasıyla; Yoros Kalesi, Yuşa Tepesi, Kaynarca ve Polonezköy’den geçilecek. Turkcell GranFondo Serisi’nin ilk yarışında katılımcılar, pandemi döneminde vefat eden sağlık çalışanlarının çocukları için bir eğitim bursu da sağlayabilecek.

SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÇOÇUKLARINA BURS

Kampanya ile yarışmacılar ve yarışmacıları destekleyen sporseverler, Turkcell’in hazırladığı sosyal medya kartlarını kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşarak vefat eden sağlık çalışanlarının çocuklarına burs katkısında bulunabilecek.

Ayrıca yarışma alanında ve Turkcell mağazalarında toplanan tekno atıklar da TÜBİSAD iş birliğiyle geri dönüşüme kazandırılacak. Kampanyayla erişilen tüm burslar Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) vasıtasıyla sağlık çalışanlarının çocuklarının eğitiminde burs olarak kullanılacak.

13 Haziran 2021 tarihli Beykoz’daki yarışa “turkcellgranfondoserisi.com” sitesinden kayıt olabilirsiniz.

 

 

Beykoz’da pedallar eğitime destek için çevrilecek
Bizi Takip Edin