Beykoz’da rezalet… Yolu kesip şov yaptılar! VİDEO

Beykoz’da yolu trafiğe kapatan bir grup döner kavşakta arabalarıyla drift yaptı.

Trafiği kapatıp Dedeoğlu Kavşağı’nda arabalarıyla yanlayan asker konvoyu tehlikeli anlar yaşanmasına neden oldu.

Beykoz’da Çubuklu Mahallesi Dedeoğlu Kavşağı’nda

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz'da yolu trafiğe kapatan bir grup döner kavşakta arabalarıyla drift yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=auJ9-7OnvuU***

Trafiği kapatıp Dedeoğlu Kavşağı'nda arabalarıyla yanlayan asker konvoyu tehlikeli anlar yaşanmasına neden oldu.

Beykoz'da Çubuklu Mahallesi Dedeoğlu Kavşağı'nda araçlarıyla bir araya gelen asker konvoyu drift (yanlama) yapmak için yolu trafiğe kapattı. 

Beykoz Çubuklu'da amatör bir kamera ile çekilen bu görüntülerde asker uğurlama  konvoyundan oluşan araçlar Dedeoğlu Kavşağı'nda yolu trafiğe kapatıyor. Paşabahçe istikametinden gelen hiçbir aracın yoluna devam etmesine izin vermeyen grup ardından kavşağın etrafında tehlikeli şova başlıyor.

Amatör bir kameraya yansıyan şaşkınlık yaratan görüntülerde drift yapan grubun içi yolcu dolu otobüslerle çarpışma tehlikesi yaşadığı da görülüyor.

Beykoz'da trafiği kapatıp döner kavşakta arabalarıyla yanlayan grup kavşakta bekleyen araç sürücülerinin tepkisine neden oldu.

Drift nedeniyle kavşaktan geçemeyen araçların Paşabahçe istikametine doğru metrelerce kuyruk oluşturduğu görülüyor. Uzun süre gösterinin bitmesini bekleyen araç sahiplerinin çevrede tek bir polisin olmamasına tepki gösterdi.

Çekici; Konuyla ilgimiz yok

Videoyu çekenler tarafından ilgisi olduğu iddia edilen çekicinin sahibi Erdal Tahmaz gazetemize ulaşarak orada beklerken gelişen olayla bir ilgilerinin olmadığını, dirift yapanları uyardığını söyledi.

Beykoz’da rezalet… Yolu kesip şov yaptılar! VİDEO
Bizi Takip Edin