Beykoz'da şehit aileleri ve gazilerimiz yalnız değil

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve beraberindeki heyet şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.

Beykoz'da FETÖ tarafından 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin varlığına ve bütünlüğüne karşı düzenlenen alçakça darbe girişimi sırasında vatan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve beraberindeki heyet şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.

Beykoz’da FETÖ tarafından 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığına ve bütünlüğüne karşı düzenlenen alçakça darbe girişimi sırasında vatan uğruna şehit düşen vatandaşların aileleri ile bu uğurda yaralanan gaziler ziyaret edildi.

FETÖ’nün darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz gecesi yaralanan gaziler Beykoz Kaymakamlığı, İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakfı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ve Belediye Başkanlığı’ndan oluşan bir komisyon ile hastane ve evlerde ziyaret edilerek ihtiyaç ve istekleri dinlendi. 

Beykoz Devlet Hastanesi’nde tedavileri devam eden gazileri tek tek ziyaret ederek devlet ve millet adına şükranlarını ileten Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, gazilerin durumları hakkında da Başhekim Süleyman Erdoğdu’dan bilgi aldı. Kaymakam Ahmet Katırcı ve beraberindeki heyet, şehit ailelerini de evlerinde ziyaret ederek, kendilerinin bundan sonra devletimize şehitlerimizin emaneti olduklarını vurguladı.

Beykoz'da şehit aileleri ve gazilerimiz yalnız değil
Bizi Takip Edin