Beykoz'da siyasi etik değerler altüst oldu!

Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Salim Öztürk ve Eyüp Salih Elmas'ın görevlerine devam ediyor olması tartışma yarattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nda, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Salim Öztürk ve Eyüp Salih Elmas’ın görevlerine devam ediyor olması tartışma yarattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru süreci sona erdi. 5 Kasım Pazartesi günü başlayan süreçte Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk ve Eyüp Salih Elmas’ın da aralarında olduğu 15 kişi aday adaylığı başvuru dosyalarını teslim etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yardımcıları Salim Öztürk ve Eyüp Salih Elmas’ın aday adayı olmalarına rağmen görevlerine devam etmesi Beykoz kamuoyunda tartışma konusu oldu. Mart 2014 seçimleri öncesi yine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yardımcıları olan Metin Torun ve Yüksel Baki aday adaylığı sürecinde görevlerinden istifa etmişti.

Devlet memurlarının aday olabilmeleri için görevlerinden istifa etmesi gerekirken aday adayı olan Eyüp Salih Elmas’ın aynı makam odasını, sekretaryasını ve şoförü ile birlikte makam arabasını kullanıyor olması; aday adayı olan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk’ün de istifa etmeden görevine devam ediyor olmasının aday adaylığı kampanya sürecinde siyasi etik değerlere aykırı ve adil bir hareket olmadığı söylemlerine neden oluyor.

Beykoz'da siyasi etik değerler altüst oldu!
Bizi Takip Edin