Beykoz’da tam kapanma sona erdi! Ücretsiz eğitimler başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından duyurduğu Haziran ayına ilişkin kademeli normalleşme takvimiyle Beykoz’da yaz hazırlıkları başladı.
  • 4.06.2021 00:00:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından duyurduğu Haziran ayına ilişkin kademeli normalleşme takvimiyle Beykoz’da yaz hazırlıkları başladı.

galeri isbeykoz da tam kapanma sona erdi ucretsiz egitimler 2341

Açıklamaların ardından Beykoz Belediyesi Başkanı Murat Aydın, ilçede normalleşme dönemine ilişkin hizmetleri duyurdu.

BEYSEM’DE YÜZYÜZE EĞİTİME DEVAM

Başkan Murat Aydın, yapmış olduğu duyuruda, Gümüşsuyu ve Karlıtepe Restoran’ın tekrardan müşteri kabul etmeye başladığını ve Elmasburnu ve Kemankeş Restoran’ın 5 Haziran itibariyle 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermeye başlayacağını açıkladı. Ayrıca Beykoz Sanat ve Eğitim Merkezi’nde bulunan 51 farklı branştaki eğitimlerden çocuk ve gençler yüz yüze eğitim ile faydalanabilecek.

Murat Aydın, yaz hazırlıkları kapsamında mavi ve yeşile bakan koylarıyla vatandaşlar tarafından oldukça rağbet gören Elmasburnu Plajı için sezonun 14 Haziran’da açılacağını kaydetti.  

galeri isbeykoz da tam kapanma sona erdi ucretsiz egitimler 5979

ÜCRETSİZ YAZ SPOR EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki çocuk ve gençlere spor ve enerji dolu bir yaz sunmak için hazırladığı yaz spor eğitimleri başlıyor.

Beykoz’daki çocuk ve gençlerin kademeli normalleşme döneminde nitelikli spor olanaklarından yararlanmaları, yaz aylarını bedensel ve ruhsal gelişimlerine uygun aktivelerle geçirmelerini sağlamak amacıyla verilecek eğitimlerden 5-14 yaş arasındaki çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Yaz spor eğitimleri basketbol, voleybol, atletizm, tenis, kano, karate do, taekwondo, kickboks, tenis, jimnastik ve okçuluk olmak üzere 10 farklı branşta uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.  14 Haziran Pazartesi başlayacak yaz spor eğitimlerine katılan çocuk ve gençler sporla içi içe zaman geçirmenin yanı sıra yeteneklerini geliştirme fırsatı da bulacak.

İlçedeki çocuk ve gençlere yaz tatili boyunca yaşıtlarıyla sosyalleşecekleri alternatif ortamlar sunmayı da hedefleyen eğitimler maske, mesafe ve temizlik kurallarına uygun yapılacak.Spor eğitimlerine düzenli katılan ve antrenörler tarafından yetenekli görülen katılımcılar eğitimlerine devam etmek üzere çeşitli spor okulları ve akademilere yönlendirilecek.

Yaz boyunca ilçeye ve gençlere dinamizm katacak eğitimlerinden yararlanmak isteyenler www.beykoz.bel.tr  adresinde yer alan on-line kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilecek. On-line başvuru sonrasında kesin kayıt için 1 adet fotoğraf, ıslak imzalı form istenecek. Eğitimler ilçedeki okulların spor salonlarında gerçekleşecek.

Bilgi İçin: Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi / 444 6 661

 

İlgili Haberler