Beykoz’da ücretsiz evde kuaför hizmeti başladı

Beykoz’da sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahipleri için ücretsiz evde kuaför hizmeti başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçedeki ihtiyaç sahiplerine yönelik evde temizlik, sıcak yemek ve sağlık hizmetleri sunan Beykoz Belediyesi evde kuaför hizmetiyle de yüzleri güldürüyor.

İhtiyaç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmak, kişisel bakımlarına destek olmak ve yalnızlıklarına ortak olmak amacıyla verilen hizmet özelikle sağlık ve engel durumları dolayısıyla evlerinden çıkamayan kimselere mutluluk veriyor. 

Beykoz Belediyesi’nde görevli 3 kuaför, kadın ve erkeklere özel verilen hizmet için her ay ihtiyaç sahiplerini ziyaret ediyor.  

Randevuyla eve giden kuaförler engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahiplerinin saç kesim ve bakımlarını özenle yapıyor.  Eve gelen kuaförle bakımları yapılan ilçe sakinleri sağladığı hizmet kolaylığı için Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ediyor.

Kendileri ya da yakınları için evde kuaför hizmetinden yararlanmak isteyen ilçe sakinlerinin 444 66 61 No’lu Çözüm Merkezi’ne müracaat etmeleri gerekiyor.  

Beykoz’da ücretsiz evde kuaför hizmeti başladı
Bizi Takip Edin