Beykoz’da ücretsiz yaz spor eğitimleri başladı!

Beykoz Belediyesi tarafından çocuk ve gençlere spor ve enerji dolu bir yaz sunmak için hazırlanan ücretsiz yaz spor eğitimleri başlıyor.
  • 27.06.2022 00:00:00

Beykoz Belediyesi tarafından çocuk ve gençlere spor ve enerji dolu bir yaz sunmak için hazırlanan ücretsiz yaz spor eğitimleri başlıyor.

galeri isbeykoz da ucretsiz yaz spor egitimleri basladi 1937

Beykoz’da okulların tatile girmesiyle birlikte çocuk ve gençlerin yaz aylarında da bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayacak, spor ve enerji dolu bir yaz sunmak için hazırlanan ücretsiz spor eğitimleri kayıt dönemi başladı.

Beykoz Belediyesi tarafından çocuk ve gençlerin nitelikli spor olanaklarından yararlanmalı, yaz tatilini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla verilecek eğitimlerden 5-14 yaş arasındaki çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecek.

galeri isbeykoz da ucretsiz yaz spor egitimleri basladi 3575

Yaz spor eğitimleri basketbol, taekwondo, tenis, okçuluk, karete, voleybol, bisiklet, kano, hentbol, kickbox, atletizm, izcilik, jimnastik, badminton, masa tenisi ve geleneksel okçuluk olmak üzere 16 farklı branşta uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.  

4 Temmuz Pazartesi günü başlayacak yaz spor eğitimlerine katılan çocuk ve gençler sporla içi içe zaman geçirmenin yanı sıra yeteneklerini geliştirme ve yaşıtlarıyla sosyalleşme imkânı bulacak.

Eğitimlerine düzenli katılan ve antrenörler tarafından yetenekli görülen katılımcılar eğitimlerine devam etmek üzere çeşitli spor okulları ve akademilere yönlendirilecek.

galeri isbeykoz da ucretsiz yaz spor egitimleri basladi 1732

Yaz boyunca ilçeye ve gençlere dinamizm katacak eğitimlerinden yararlanmak isteyenler etkinlik.beykoz.bel.tr adresinde çevrimiçi başvuru yapabilecek.

Çevrimiçi kayıt imkanı olmayanlar, Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası’ndaki Resepsiyon Servisi’ne müracaat edebilir.

Detaylı bilgi için: 

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi / 444 66 61

 

İlgili Haberler