Beykoz’da ücretsiz yelken eğitimleri başladı!

Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde ilçe sakinlerini spora teşvik etmek amacıyla verilen eğitimlere bir yenisi daha eklendi. Büyük ilgi gören kano eğitiminin ardından ücretsiz yelken sporu eğitimi için kayıtlar baş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde ilçe sakinlerini spora teşvik etmek amacıyla verilen eğitimlere bir yenisi daha eklendi. Büyük ilgi gören kano eğitiminin ardından ücretsiz yelken sporu eğitimi için kayıtlar başladı.

İstanbul’da su sporlarının merkezi haline gelen Beykoz’da vatandaşları su sporlarını teşvik etmek amacıyla ücretsiz verilen eğitimler yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte hız kesmeden devam ediyor. 

Büyük ilgi gören ve her yaştan ilçe sakinin ücretsiz olarak yararlandığı kano eğitiminin yanı sıra bu sene sahilde renkli görüntüler oluşturacak bir yeni spor eğitimi daha başladı.

KAYITLAR BAŞLADI

Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde, 9-13 ve 14-17 yaş grubu çocukların Boğaz manzarası eşliğinde ücretsiz faydalanacağı yelken eğitimi için kayıtlar başladı.

Uzman eğitmenler tarafından teorik ve pratik olarak verilecek eğitimler ile çocuklar kendilerini yelken sporunda geliştirme fırsatı yakalayacak.

KAYIT: Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi ((Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Karşısı)

GEREKLİ BELGELER:  Vesikalık ve kimlik fotokopisi

DETAYLI BİLGİ: Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi / 444 66 61

Beykoz’da ücretsiz yelken eğitimleri başladı!
Bizi Takip Edin