Beykoz’da üretilen ilk TOGG beğeni topladı!

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yola çıkarak 28 yıldır sektörde hizmet veren Peçko Fırın, yerli otomobil TOGG’un pastasını yaptı. Kırmızı renkli minik pasta vatandaşların beğenisi topladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de gündemin ilk sırasında yer alan yerli otomobil TOGG’a tüm dünyadan destekler geliyor. Bu desteklerden biri de Peçko Fırın Ailesi’nden geldi.

TOGG’A PEÇKO FIRIN’DAN TAM DESTEK

Türkiye’nin birçok ilinde markalaşan ve 1994 yılından beri 28 yıldır sektörde her geçen gün büyüyen ve gelişen Peçko Fırın, yerli otomobil TOGG’un pastasını yaparak desteklerini gösterdi.

PEÇKO Fırın

Peçko Fırın İşletme Sahibi Ersin Sarıçam, TOGG’un banttan inen ilk ‘Anadolu Ateşi’ kırmızısı pastasını sosyal medya hesabından paylaştı. “34 TOGG 53” plakalı kırmızı renkli minik pasta vatandaşların beğenisi topladı.

yerli otomobil togg pastası

“TOGG’U ALIŞILMIŞIN DIŞINDA TANITMAK İSTEDİK”

Peçko Fırın Ailesi olarak ilk yerli ve elektrikli otomobil TOGG’dan tüm şubelere birer adet sipariş vermek için sabırsızlandıklarını söyleyen Peçko Fırın’ın İşletme Sahibi Ersin Sarıçam, “Milli ve yerli gururumuz olan TOGG Tüm Türkiye’yi olduğu gibi bizi de son derece heyecanlandırıyor. Bu heyecanı paylaşmak için TOGG’u alışılmışın dışında tanıtmak istedik. Bu pastada payımız olması adına Anadolu kırmızısı modelinin buna çok daha yakışacağını düşündük. Bu hareketimize olan rağbetin çok daha fazlasının Togg’a olacağına inanıyoruz. Yerli üretimimiz Togg Türkiye’ye ve dünyaya hayırlı olsun.” dedi.

Bilgi ve iletişim için: @peckofirinbutikpasta   ve @peckofirin

.

Beykoz’da üretilen ilk TOGG beğeni topladı!
Bizi Takip Edin