Beykoz'da uyuşturucu ile etkin mücadele

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında uyuşturucu ile etkin mücadele gerçekleştirdi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, sorumluluk sınırları içerisinde 2014 yılının Temmuz Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında uyuşturucu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında uyuşturucu ile etkin mücadele gerçekleştirdi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, sorumluluk sınırları içerisinde 2014 yılının Temmuz Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında uyuşturucu ile mücadele kapsamında Asayiş Büro Amirliği görevlilerince çalışma gerçekleştirdi.

Asayiş Büro Amirliği görevlilerince gerçekleştirilen çalışmalarda; sokakta, araçta ve evde uyuşturucu ticareti yapan (Torbacı)  15 şahıs yakalanmıştır. Yakalanan şahıslar hakkında “Uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan işlem yapılarak adli makamlara mevcutlu olarak sevk edilmiştir.

Yakalanan şahısların üzerlerinde, evlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda 12,9 gr Bonzai, 3 bin 833 gr Kubar, 24 adet uyuşturucu hap, 19,1 gr Kokain, 2,5 gr Eroin, 4 bin 753 gr Hint Keneviri ile bir adet hassas terazi, 11 bin 070 TL uyuşturucu satışından elde edildiği tespit edilen para ele geçirilmiştir.

Önleyici Hizmetler Büro Amirliğine bağlı ekipler tarafından ilçe genelinde yapılan çalışmalar kapsamında üzerlerinde veya araçlarında yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirilen 84 şahıs hakkında da “uyuşturucu madde satın almak, bulundurmak, kullanmak, temin etmek” suçlarından adli işlem yapılmıştır.

Ayrıca ilçemizde bulunan okullar çevresinde, görevlendirilen bir rütbeli personel sorumluluğundan Asayiş, Güvenlik, Çocuk Büro Amirliğine bağlı ekiplerle uyuşturucu madde ve asayiş olaylarına yönelik uygulamalar yapılmaktadır. 

 

Beykoz'da uyuşturucu ile etkin mücadele
Bizi Takip Edin