Beykoz'da uyuşturucuya sıfır tolerans

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılı içerisinde torbacı diye tabir edilen 15 kişiyi yakaladı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği, yapmış olduğu istihbarat çalışmalarda ve gelen ihbarların değerlendirilmesi neticesinde 2014…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılı içerisinde torbacı diye tabir edilen 15 kişiyi yakaladı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği, yapmış olduğu istihbarat çalışmalarda ve gelen ihbarların değerlendirilmesi neticesinde 2014 yılı içerisinde sokakta, araçta ve evde “Uyuşturucu Ticareti Yapan” (Torbacı) şahıslara yönelik operasyonlar gerçekleştirdi.

Polis ekiplerince 8 olaya suçüstü yapılarak 15 torbacı şahıs (A.G., R.G., A.A., Ş.Y., N.B., M.G., E.K., A.A., A.B., M.K., H.T, A.A.) yakalanarak çıkarıldıkları adli makamlarca tutukladı.

Yakalanan şahısların üzerlerinde evlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda 2 bin 115 gr paket ve açık halde bonzai, 83 gr kubar, 227 adet ectacy hap, 4,75 gr kokain ele geçirildi. 

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, asayiş yönünden sokaktaki satıcıya yönelik operasyonlarla kalmayıp, yyuşturucu madde ile mücadele konusunu da eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına da ağırlık veriyor.

Çocuk Büro Amirliği ve Toplum Destekli Büro Amirliklerinin koordineli çalışmaları ve Narkotik Şube Müdürlüğünden gelen uzman personel ile birlikte, Beykoz’da bulunan okullarda 4 bin 800 öğrenciye “Uyuşturucu Maddenin Zararları” konulu seminerler verildi.

Yine bu kapsamda 800 kamu personeline, çeşitli mahallelerde ikamet etmekte olan vatandaşlara da yine uyuşturucu konuları ile ilgili bilgilendirme toplantı ve seminerler yapıldıç

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü “Uyuşturucu konuları ile ilgili yapılan çalışmalarımız artarak devam etmektedir.” Diyerek kararlılığını ortaya koyuyor.

Beykoz'da uyuşturucuya sıfır tolerans
Bizi Takip Edin