Beykoz’da yasaklandı! Kaymakamlık duyurdu

Beykoz ve Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, şiddetli rüzgar ve yüksek dalga nedeniyle denize girmek yasaklandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, şiddetli rüzgar ve yüksek dalga nedeniyle denize girmek yasaklandı.

Beykoz Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada rüzgar şiddeti ve dalga yüksekliği nedeniyle 08 Ağustos 2021 (bugün) deniz girmenin yasaklandığı açıklandı.

Beykoz Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada,

 “08.08.2021 Pazar günü; rüzgarın Kuzey (Yıldız) ve Kuzeydoğudan (Poyraz) 3-5 şiddetinde, dalga yüksekliğinin 1 ila 2 metre yer yer 2.5 metre ve havanın sağanak yağışlı olacağı tahmin edilmektedir.

        Sahillerimizde can ve mal kayıplarının önlenmesi için hava/deniz raporları doğrultusunda gerekli önlemler alınmakta, vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşım ve destekleriyle etkin şekilde uygulanmaktadır.

        Sahil Güvenlik İstanbul Grup Komutanlığı ve ilgili kurumlarımızdan sahillerimizdeki hava/deniz durumuna ilişkin aldığımız anlık bilgilere göre; ilçemiz plajlarında dalga yüksekliğinin hali hazırda 2 ila 2.5 metre olduğu bildirilmiştir.

        Kaymakamlığımızca 08.08.2021 Pazar (bugün) Saat:12.00 itibariyle gün boyu İlçemiz sahillerindeki yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini korumak amacıyla denize girmek yasaklanmıştır.” denildi.

 

 

Beykoz’da yasaklandı! Kaymakamlık duyurdu
Bizi Takip Edin