Beykoz’da yetimlerin yüzünü güldüren şenlik

Yetim Vakfı Beykoz Gönüllüleri, çocukların çeşitli aktivitelerle birlikte doyasıya eğlendiği “Sokağıma Şenlik Geldi” etkinliği düzenledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yetim Vakfı Beykoz Gönüllüleri, çocukların çeşitli aktivitelerle birlikte doyasıya eğlendiği “Sokağıma Şenlik Geldi” etkinliği düzenledi. 

https://www.youtube.com/watch?v=qHTYpC38xqY***

Yetim ailelerin ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye, mutluluğuna vesile olmayan devam eden Yetim Vakfı Beykoz Gönülleri, bu kez çocukları eğlenceli bir etkinlikte bir araya getirdi. 

Yetim Vakfı Beykoz Gönülleri tarafından Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim-Bir-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in katkılarıyla yetim ve öksüz çocuklara yönelik düzenlenen “Sokağıma Şenlik Geldi” etkinliğiyle çocuklar çeşitli oyunlar oynadı, gönüllerince eğlendi.

Beykoz Belediyesi Mete Gazoz Okçuluk Tesisleri’nden gerçekleştirilen etkinliğe, Yetim Vakfı Genel Başkanı Murat Yılmaz, Yetim Vakfı Beykoz Şube Başkanı Şeref Kaçmaz, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ile öğretmenler ve yetim/ öksüz aileleri ile gönüllüler katıldı.

Çocukların doyasıya eğlendiği programda gün boyunca çeşitli aktiviteler yapıldı.

Çocuklar, düzenlenen yarışmalar ve akrobasi gösterileri ile günün tadını çıkardı.

 Yarışmalarda birbirleriyle kıyasıya yarışan yetimlerin mutluluğu ise görülmeye değerdi. 

Mesire alanında oluşturulan şişme oyun alanları, palyaçolar, jonglörler ve yüz boyama etkinlikleriyle eğlenen çocuklar, kendileri için özel olarak hazırlanan hediyelerle mutluluğunu ikiye katladı.

Yetimlerin gönüllerince eğlenmesine vesile olan Beykoz Gönülleri, etkinliğe katılan ve yüzleri rengârenk boyanan çocuklar için pamuk şekerde dağıttı.

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanan milli okçu Mete Gazoz’un adının verildiği alanda çocuklar ok atma heyecanını da yaşadı.

Beykoz’da yetimlerin yüzünü güldüren şenlik
Bizi Takip Edin