Beykoz’da yürek sızlatan görüntü!

Soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu bu günlerde Beykoz’da aylardır otobüs durağında uyuduğu öğrenilen adamın hali yürekleri sızlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu bu günlerde, Beykoz’da aylardır otobüs durağında uyuduğu öğrenilen adamın hali yürekleri sızlattı.

Soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu bu günlerde Beykoz’da otobüs durağında uyuyan adamın hali yürekleri sızlattı. Evsiz adam soğuktan korunmaya çalışırken vatandaşların defalarca 153’ü aramasına rağmen İBB’nin duyarsız kalması ise dikkat çekti.

Yaklaşık iki aydır her gece Gümüşsuyu Otobüs Durağı’nda sabahladığı öğrenilen M.A. isimli evsiz adamın yanında bulunan poşetlerdeki eşyalarla ısınmaya ve uyumaya çalışması yürekleri sızlattı. Vatandaşlar ise evsiz adamın soğuk havalarda barınma merkezilerine götürülmesini istiyor.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “İBB, evsiz vatandaşlarımızın en büyük evidir Sokakta kalan evsiz vatandaşlarımızın önce sağlık kontrollerini yapıp otellerde misafir ediyor sonra da Florya'daki kampımıza yerleştiriyoruz. Bize ALO 153'ten İBB Beyaz Masa ile sokakta kalan vatandaşlarımızı bildirebilirsiniz.” İfadelerini kullanmıştı.

Yapılan açıklama üzerine vatandaşların defalarca 153’ten İBB Beyaz Masayı aramasına rağmen soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu bu günlerde evsiz adamın alınmayarak otobüs durağında uyumaya devam etmesi tepki çekiyor.

Beykoz’da yürek sızlatan görüntü!
Bizi Takip Edin