Beykoz'da yüz dolar bozdurana balık ekmek bedava

Beykoz'un ünlü balık mekanlarından Muradoğlu Balıkçılık, 100 dolar bozdurana bedava balık ekmek veriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısı üzerine vatandaşlar döviz bürolarına ve bankalara akın ederken bazı işletmeler de…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un ünlü balık mekanlarından Muradoğlu Balıkçılık, 100 dolar bozdurana bedava balık ekmek veriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolar bozdurma çağrısı üzerine vatandaşlar döviz bürolarına ve bankalara akın ederken bazı işletmeler de çeşitli kampanyalar düzenleyerek dolar bozdurmayı teşvik etmeye başladı. Beykoz esnafı da başlattığı kampanyalarla bu çağrıya destek veriyor.

Beykoz’un ünlü balık mekanlarından Muradoğlu Balıkçılık’ın sahipleri Halit Muradoğlu ve Adnan Çeliker dolar bozdurmayı teşvik amacıyla bir kampanya düzenledi. Muradoğlu Balıkçılık tarafından en az 100 dolar bozdurup dekontunu getirene bedava balık ekmek veriliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, dolarların bozdurulması yönündeki çağrısına destek vermek için işletme olarak bir kampanya başlattıklarını söyleyen Adnan Çeliker; “Ekonomik bir darbeyle karşı karşıyayız. İş yerimizde devletimize, ekonomimize destek vermek için 100 dolar bozdurup dekontuyla birlikte gelene bedava balık ekmek ikram ediyoruz.” dedi. Çeliker sözlerinin devamında Türkiye’nin içinde bulunduğu günlerden el birliğiyle çıkılabileceğini belirterek herkesin elini taşın altına koymasını istedi.

Beykoz'da yüz dolar bozdurana balık ekmek bedava
Bizi Takip Edin