Beykoz'daki 28 yıllık emeğe anlamlı veda…

Beykoz İlçe Tarım ve Gıda Müdürü İbrahim Özdemir'e veda yemeği düzenlendi.

34 yıllık meslek hayatının 28 senesini Beykoz'da geçiren İbrahim Özdemir'in görevinden emekli olurken iş arkadaşları ve ilçe protokolü Beytaş Sahil…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Tarım ve Gıda Müdürü İbrahim Özdemir’e veda yemeği düzenlendi.

34 yıllık meslek hayatının 28 senesini Beykoz’da geçiren İbrahim Özdemir’in görevinden emekli olurken iş arkadaşları ve ilçe protokolü Beytaş Sahil Restoran’da anlamlı bir veda yemeği düzenledi.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin birlikte düzenlediği yemeğe; Kaymakam Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Halk Eğitim Müdürü Mustafa Mamur, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, başkan danışmanları ile ilçe tarım müdürlüğü çalışanları katıldı.

Meslek hayatına başlarken ki heyecanın aynısını görevinden emekli olurken de hissettiğini söyleyen İlçe Tarım ve Gıda Müdürü İbrahim Özdemir: “Arkama bakıyorum ve 34 yıl geçirmişim. Ömür geçmiş ve yaşımızda 60’a gelmiş. Beykoz’da 28 yıl mahalli memur gibi çalıştım. Her türlü görevi yaptık. Hiçbir görevden kaçınmadık. 8 tane Kaymakamla beraber çalıştık. Hepsi ile de güzel ilişkiler neticesinde ayrıldık. Gözüm arkada kalmadan, mutlu bir şekilde aranızdan ayrılıyorum” dedi.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İbrahim Özdemir’in aralarından ayrılmadığını vurgulayarak, sadece yer değiştirdiğini, sivil hayata geçtiğini söyledi. Bundan sonraki hayatının bereketli ve hayırlı geçmesini dileyen Başkan Çelikbilek, haklarını İbrahim Özdemir’e helal ettiklerini ifade etti.

Kaymakam Süleyman Erdoğan da, Özdemir’e emeklilik hayatında başarılar dileyerek, emeklilik hayatında da sosyal yönünü kaybetmemesini temenni etti.

Konuşmaların sonrasında Kaymakam Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, İbrahim Özdemir’e kendilerini hatırlaması dileği ile çeşitli hediyeler takdim etti.

Yemek sonrasında toplu hatıra fotoğrafı ile an ölümsüzleştirildi.

Beykoz'daki 28 yıllık emeğe anlamlı veda…
Bizi Takip Edin