Beykoz’daki Rizeliler protokol ziyaretlerine başladı

Geçtiğimiz aylarda Beykoz Rizeliler Derneği Başkanlığına seçilen Mehmet Yılmaz ve yeni Yönetim Kurulu üyeleri ilçe protokol ziyaretlerine başladı.
  • 2.02.2022 00:00:00

Geçtiğimiz aylarda Beykoz Rizeliler Derneği Başkanlığına seçilen Mehmet Yılmaz ve yeni Yönetim Kurulu üyeleri ilçe protokol ziyaretlerine başladı. 

galeri isbeykoz daki rizeliler protokol ziyaretlerine basla 2078

Beykoz Rizeliler Derneği’nin Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Mehmet Yılmaz ve beraberindeki yeni Yönetim Kurulu üyeleri ilçede nezaket ziyaretlerine başladı.

Rizeliler Derneği yeni yönetimi, ziyaretler kapsamında ilk olarak Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’yi makamında ziyaret etti.

Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Başkan Mehmet Yılmaz’a ve yeni yönetime görevlerin hayırlı olması temennisinde bulunarak, ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. 

Rizeliler Derneği adına Başkan Mehmet Yılmaz, Kaymakam Çiçekli’ye Rize’nin meşhur çayı ile yöresel ürünlerin bulunduğu kutu hediye etti.

Rizeliler Derneği yeni Başkanı Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ise Kaymakam Çiçekli’ye misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti.

galeri isbeykoz daki rizeliler protokol ziyaretlerine basla 6022

Buradaki ziyaretin ardından, Sosyal Güvenlik Kurum Müdürü Ferda Özkalender ile Nüfus Müdürü Nihade Kılıç ziyaret edildi.

Başkan Yılmaz ve yeni yönetim, Sosyal Güvenlik Kurum Müdürü Ferda Özkalender ile Nüfus Müdürü Nihade Kılıç’a da bir takım hediyeler takdim etti. 

galeri isbeykoz daki rizeliler protokol ziyaretlerine basla 4762

Rizeliler Derneği, müdürlere misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

İlgili Haberler