Beykoz’daki villası yüzünden davalık oldu!

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Beykoz’daki villasının tadilatı yüzünden mahkemelik oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekranların sevilen yüzü Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken ile Beykoz’da yaşadığı villasının tadilat işleri için anlaştığı dekorasyon firmasıyla mahkemelik oldu.

Elçin Sangu Beykoz’daki villası yüzünden davalık oldu!

Geçtiğimiz yıl villasını tadilata sokan oyuncu, bir firmayla 399 bin TL karşılığında anlaştı. Firma, 228 bin TL ödemeyi gerçekleştiren Sangu’ya kalan 171 bin TL’yi ödemediği gerekçesiyle İstanbul Anadolu 23. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dava açtı.

Elçin Sangu Beykoz’daki villası yüzünden davalık oldu!

“EMEĞİMİZ ALIKONULDU”

Firma sahibi Abdullah Celal Erol, şunları söyledi: “Biz Elçin Hanım ile sahibi bulunduğu 4 katlı evin tadilat işlerinin yapılması konusunda erkek arkadaşı Yunus bey aracılığıyla anlaştık. Anlaşmadan sonra sürekli ekstra talepler ve işe yeni eklemeler olduğu için yazılı sözleşme yapamadık. Bu işler yaklaşık 3 ay sürdü. 228 bin lira ödeme yapıldı geriye kalan KDV ve hizmet bedeli dahil 171.039 TL ödeme konusunda sürekli beni oyaladılar. En son 28.12.2022 tarihinde beni çağırdılar. Ödeme yapacağız ama ‘fatura ve ibraname belgesi isteriz.” dediler.

“BİZDE KİMSENİN PARASI KALMAZ”

Ünlü oyuncunun sevgilisi Yunus Özdiken ise, “Kendilerinin evimize yararından çok zararı oldu. Kendileri bizi ‘basına duyururuz’ diye tehdit etti. Koruma kararı aldırdık zaten. Manipülayon yapıyorlar. İtibar etmemek lazım. Prensipli insanlarız hakkımızı yedirmeyiz. Ayrıca bizde kimsenin de parası kalmaz.” ifadelerini kullandı.

.

.

Beykoz’daki villası yüzünden davalık oldu!
Bizi Takip Edin