Beykoz’dan 12 bin adet fidan bağışı!

Türkiye’nin birçok şehrinde çıkan orman yangınları ile mücadele sürerken Beykoz’dan 12 bin adet fidan bağışı yapıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin birçok şehrinde çıkan orman yangınları ile mücadele sürerken Beykoz’dan 12 bin adet fidan bağışı yapıldı. 

Türkiye’nin birçok şehrinde çıkan orman yangınları ile mücadele sürüyor. Bir yandan alevleri durdurma çabası devam ederken bir yandan da yok olan ormanları yeniden canlandırmak için fidan bağış kampanyası başlatıldı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın 10 bin, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik ve Kadın Kolları da 2 bin adet fidanla kampanyaya destek verdi.

“BİRLİK OLMAYA ÇAĞIYORUM”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Kabaktepe, Türkiye’de birçok noktada mücadele edilen orman yangınlarına dikkati çekerek, fidan dikme çağrısı yaptı. Kabaktepe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ormanlarımız için birlik olma vakti diyerek bir kampanyaya öncülük eden Başakşehir Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’nu tebrik ederim. İstanbul’daki tüm belediyelerimizi, ülkemizin dört bir yanında ciğerlerimize düşen yangına karşı birlik olmaya ve fidan bağışına davet ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

BEYKOZ’DAN 12 BİN FİDAN

İl Başkanı Kabaktepe’nin fidan bağışı çağrısına AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ve Beykoz Belediyesi’nden de destek geldi. Çağrıya karşılık veren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın 10 bin, Gençlik ve Kadın Kolları da 2 bin adet fidanla kampanyaya destek verdi.

#BİRLİKOLMAVAKTİ

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Ciğerimiz yandı ama hep yaptığımız gibi yine el ele vererek yaralarımızı saracağız. Bu cennet vatana nefes olmak için #birlikolmavakti diyoruz ve orman yangınlarının izlerini kısa sürede silebilmek için @Beykoz_Bld olarak 10 bin fidan bağışlıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Beykoz’dan 12 bin adet fidan bağışı!
Bizi Takip Edin