Beykoz'dan Arda ve Ozan 'O Ses Türkiye'yi fethettiler!

Beykoz'dan ‘O Ses Türkiye' yarışmasına katılan Arda ve Ozan ilk elemeleri geçerek Hadise'nin takımında yarışma hakkını elde ettiler.

TV 8'de yayınlanan ‘O Ses Türkiye' ses ve müzik yarışmasına Beykoz'dan katılan Arda Akkaya…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’dan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan Arda ve Ozan ilk elemeleri geçerek Hadise’nin takımında yarışma hakkını elde ettiler.

TV 8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ ses ve müzik yarışmasına Beykoz’dan katılan Arda Akkaya ve Ozan Öztürk ilk elemeleri geçerek Hadise’nin takımında yarışma hakkını elde ettiler.

Arda Akkaya

Akkaya Optik’ in sahibi Avni Akkaya’nın oğlu ve Av. İsmail Çolakoğlu’nun yeğeni olan Arda Akkaya; O Ses Türkiye’de Elvis Presley’nin ‘Blue Suede Shoes’ şarkısını seslendirdi ve göstermiş olduğu performansla jüri üyeleri olan Hadise, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson-Özkan Uğur ve Gökhan Özoğuz’un ilgisini çekmesiyi başardı. Özellikle Gökhan Özoğuz ve Hadise tarafından takıma davet edildi. Arda’nın Hadise’nin takımını seçmesiyle ilk etap tamamlandı.

Ozan Öztürk

Paşabahçe Türk Telekom’da Personel Müdürlüğü görevi yapan ve hemen hemen tüm Beykozluların yakından tanıdığı Yaşar Öztürk’ün oğlu Ozan Öztürk’ün; O Ses Türkiye sahnesinde Murat Dalkılıç’ın ‘Neyleyim İstanbul’u isimli şarkısını seslendirerek muhteşem performansı ile yine aynı şekilde tüm jüri üyelerinin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle Hadise ve Ebru Gündeş’in geri dönmesiyle dikkat çeken Ozan Öztürk’te Hadise’nin takımında yer alma tercihiyle ilk etabı başarıyla tamamladı.

Tüm Beykoz’un gururu olmayı başaran Arda ve Ozan’a bu uzun soluklu yolda Beykoz Güncel Haber olarak başarılar diliyoruz. 

Beykoz'dan Arda ve Ozan 'O Ses Türkiye'yi fethettiler!
Bizi Takip Edin