Beykoz’dan ilham aldı İstanbul’a yaydı!

Beykoz Belediyesi tarafından pandemi sürecinde gelirlerinden yoksun kalan yerel sanatçılar ile yürütülen açık hava etkinlikleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ilham oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi tarafından pandemi sürecinde gelirlerinden yoksun kalan yerel sanatçılar ile yürütülen etkinlikler İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ilham oldu. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, salgın nedeniyle konserlere devam edemeyen müzisyenlere destek olmak amacıyla İstanbul’un değişik noktalarında konserler düzenleneceğini açıkladı.  

Konser verilecek alanlar arasında yer alan Beykoz’da, belediye tarafından düzenlenen açık hava etkinlikleri uzun süredir devam ediyor. İmamoğlu’nun gündeme gelmek amacıyla dile getirdiği konuya vatandaşlardan eleştiriler gelirken, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, “taklitler aslını yüceltir” diyerek mesaj verdi.

YEREL SANATÇILARDAN MÜZİK ŞÖLENİ 

Beykoz Belediyesi geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını nedeniyle çalışamadığı için zor günler geçiren müzisyenleri desteklemek amacıyla “Sesiyle Sazıyla” konser etkinlikleri başlatmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul genelinde dev açık hava sahnesi oluşturma fikri Beykoz’da uzun süre önce hayata geçirildi.

BEYKOZ SAHİLİ AÇIK HAVA SAHNESİ 

Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından maviyle yeşilin en güzel manzaralarına sahip Beykoz Sahili’nde başlattığı yeşil alan ve çevre düzenleme çalışmasıyla sahil yeni bir çehreye kavuşmuştu. Yenilenen alanda, düzenlenen açık hava etkinlikleri, konserler ve sergiler vatandaşlar tarafından büyük ilgi görürken, Beykoz Sahili de etkin bir kullanım alanı haline geldi. 

SAHİL PROJESİNİ BİTİREMİYORSAN MURAT BAŞKAN YAPAR 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni bir fikir olarak sunduğu projenin taklit olduğunu dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, “Taklitler aslını yüceltir. Beykoz Belediyemiz tarafından güzelleştirilen Beykoz Sahili adeta açık hava etkinlik ve yaşam merkezi olurken eğlencenin de önemli adresi olmuştur. He bu arada aylardır bitiremediğiniz sahil projesini de @murataydintr başkanımız üstlenebilir” diyerek tepki gösterdi.

Beykoz’dan ilham aldı İstanbul’a yaydı!
Bizi Takip Edin