Beykoz’dan Kastamonu’nun en ücra köylerine ulaştılar!

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, selin büyük can ve mal kaybına yol açtığı Kastamonu’ya gıda malzemeleri ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan yardım kolilerini bölgeye ulaştırdı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, selin büyük can ve mal kaybına yol açtığı Kastamonu’ya gıda malzemeleri ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan yardım kolilerini ulaştırdı.

https://www.youtube.com/watch?v=J16oWPgudlM***

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, Bozkurt’ta meydana gelen sel felaketinde afetzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere harekete geçti.

Gümüşhaneliler Derneği gönüllüleri tarafından, Kastamonu’daki vatandaşların öncelikli ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan gıda malzemeleri ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik koliler afet bölgesine ulaştırıldı.

İMECE USULÜ YARDIM TAŞINDI 

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Hayati Soylu öncülüğünde, yardım aracı ile birlikte afet bölgesine ulaşan ekipler, erişimi kesilen köylere kordon oluşturarak elden elden yardım taşıdı.

AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Çak ile gönüllerin imece usulü taşıdıkları yardımlar ile ulaşılamayan köylere destek sağlandı.

Köylerin yardım talepleri üzerine; Erenler Köyü’nde 20, Deliklitaş Köyü’nde 25, Kuş Köyü’nde 20, Alınören Köyü’nde 30 haneye çeşitli yardımlar götürüldü.

Ayrıca AFAD toplanma merkezine 100 koli su, 30 adet gıda kolisi, 50 adet piknik tüpü, 50 adet çizme, çocuk maması ve çocuk bezi bölgeye ulaştırıldı.

Beykoz’dan Kastamonu’nun en ücra köylerine ulaştılar!
Bizi Takip Edin