Beykoz'dan Polonya Başkonsolosluğu'na ziyaret..

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Polonya İstanbul Başkonsolosu Grzegorz Mıchalskı'yi makamında ziyaret etti. 

Beykoz Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Belediye Başkanlığı'nı temsilen, Polonya İstanbul

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Polonya İstanbul Başkonsolosu Grzegorz Mıchalskı’yi makamında ziyaret etti. 

Beykoz Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Belediye Başkanlığı’nı temsilen, Polonya İstanbul Başkonsolosu Grzegorz Mıchalskı’yi makamında ziyaret etti. 

Türkiye Polonya ilişkileri üzerine yoğunlaşan Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, bu konuyla ilgili Beykoz Belediyesi’nin önümüzdeki günlerde Beykoz’da bir sempozyum düzenleneceği bilgisini vererek, “Türkiye Polonya İlişkilerinin 600. Yıldönümü” adlı Sempozyum davetiyesini Başkonsolos’a takdim etti.

Yeni görevinde Grzegorz Mıchalskı’ye başarılar dileyen Kaşıtoğlu kendisine bir çeşm-i bülbül hediye etti.

Polonezköy hakkında Kaşıtoğlu’dan bilgi alan Konsolos Mıchalskı ise kendilerini ağırlamaktan memnun olduklarını belirterek, Beykoz Belediyesi’ne nazik ziyareti için teşekkür etti ve Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu’na  Polonya ile Türkiye’nin benzerliğini anlatan bir de kitap hediye etti. 

Beykoz'dan Polonya Başkonsolosluğu'na ziyaret..
Bizi Takip Edin