Beykozlu Erzurumlular Binali Yıldırım'a destek verecektir!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Beykoz'da Erzurum Hınıs ve Tekmanlılar Derneği'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul Büyükşehir Belediy

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Beykoz’da Erzurum Hınıs ve Tekmanlılar Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, ‘Binali Bey, tecrübeli, deneyimli, gönül adamıdır. Siyasetçi demiyorum, gönül adamı diyorum. İstanbul’da güzel hizmetler verecek.’ dedi.

Beykoz’da Erzurum Hınıs ve Tekmanlılar Derneği’nde vatandaşlarla buluşan Mehmet Sekmen, hemşehrileriyle hasret gidermek ve bayramlaşmak için bir araya geldiklerini söyledi. Aslen Erzurumlu olan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin’in de eşlik ettiği ziyaretlerde hemşerilerine seslenen Sekmen, ‘Bugün de bayram sonrası hasret gidererek, bayramlaştık. Erzurum’da neler yaptığımızı ve neler yapacağımızı anlatıyor, onların burada rahat etmeleri için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz.’ ifadesini kullandı.

Sekmen, Erzurumluların büyük oranda kendilerine destek verdiğini, 23 Haziran seçimlerinde de İstanbul’da AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek vereceklerinden emin olduklarını vurguladı.

Sizi Erzurum’a davet ediyorum

Hemşehrilerini sık sık ziyaret ederek taleplerini dinleyeceklerini belirten Sekmen, ‘Üstümüze düşen ne varsa yapacağız. Biz burada duran şu sandalyelerin emanet olduğunu biliyoruz. Gelip geçiciyiz, birisi ‘Allah razı olsun’ derse o bize yeterlidir. Erzurum’a sizi davet ediyorum. Erzurum’a geldiğiniz zaman bir kapıyı çalın, Tanrı misafiri olduğunuzu söyleyin. Hemen sizi buyur ederler. Taksiye bin, ücret almazlar. Böyle bir anlayışla devam ediyoruz. Yemek yedirmeden, çay içirmeden, seni yola vermezler. Kardeşlerimizle el ele vereceğiz, mutlulukları için gerekeni yapacağız.’ diye konuştu.

Binali Bey, tecrübeli, deneyimli, gönül adamıdır

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Alevi, Kürt, Sünni ayrıştırması yapmadıklarının da altını çizerek şunları söyledi: ‘Bizim Alevi kardeşlerimiz de var. Onlarla da bir araya geliyoruz. Bizim için bir ayrımı yoktur. Beraber mutlu olup, ağlayacağız. Ben 23 Haziran seçimlerinin iyi bir seçim olacağı kanaatindeyim. Binali Bey, tecrübeli, deneyimli, gönül adamıdır. Siyasetçi demiyorum, gönül adamı diyorum. Kimseyi kırmayan, dinleyen bir insandır. Her zaman böyle bir adam bulunmaz. Onun için İstanbul’da güzel hizmetler verecek.’

Beykozlu Erzurumlular Binali Yıldırım'a destek verecektir!
Bizi Takip Edin