Beykozlu esnaflarla daha güçlü bir Türkiye!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 7 Haziran Genel Seçimler öncesi Beykozlu esnaflarla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın ‘Beykozlu esnaflarla daha güçlü bir Türkiye' sloganı doğrultusunda düzenlediği toplantısında, Belediye..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 7 Haziran Genel Seçimler öncesi Beykozlu esnaflarla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın ‘Beykozlu esnaflarla daha güçlü bir Türkiye’ sloganı doğrultusunda düzenlediği toplantısında, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykozlu esnaflarla bir araya geldi.

Beytaş Sahil Restoran’da düzenlenen yemekli toplantıya çok sayıda Beykozlu esnaf katıldı. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e toplantıda, AK Parti Beykoz Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Hacı Demir ve Kadın Kolları İlçe Başkanı Gaye Zayıf eşlik etti.

Hem Beykoz’un sorunlarını konuşmak ve tartışmak hem de 7 Haziran Genel Seçimlerine yönelik düşüncelerini aktarmak üzere esnafla buluşan Başkan Çelikbilek, AK Parti’nin 13 senede Türkiye’nin ilerlemesini sağladığını ve bu ilerlemenin sürmesi içinde istikrarın olması gerektiğini vurguladı.

Ülkemizi daha ileriye taşımamız gerekiyor!

Gecenin konuşmasını yapan Başkan Yücel Çelikbilek, esnaflarla farklı zamanlarda, farklı noktalarda bir araya geldiklerinin bilgisini paylaşarak; toplantı amacının hem Beykoz’un sorunlarını hem de 7 Haziran Genel Seçimleri konuşmak olduğunu söyledi. Başkan Çelikbilek, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bu ülke sizlerle güzeldir. Dolayısıyla bu güzel ülkeyi daha iyi yapabilmek için hepimizin bir ortak değer çerçevesinde birleşmesi ve beraber hareket etmesi gerekiyor. Türkiye’nin 12-13 yılda AK Parti ile almış olduğu bu yolu daha kısaltmak istiyoruz. AK Parti’nin bir derdi var; biz bu ülkeyi büyük ülkeler sınıfına sokmak istiyoruz. Bizim çok güzel bir tarihimiz var. Biz bu tarihin tekrar canlanmasını istiyoruz. Hepimizin bu amaç doğrultusunda büyük bir gayret ve hevesle çalışması lazım… Bu ülke bizim, ikinci bir ülkemiz yok. Bu ülke büyük bir ülke ve bizim ülkemiz! Bu ülkemizi bizim ileriye taşımamız gerekiyor. AK Parti, enkaz olan bir ülkeyi bugün bu hale getirdi. 2002’de Merkez Bankası’ndaki rezervemiz 27,5 milyar dolardı. Şimdi ise, 136 milyar dolar olmuştur. Ülkede faiz gelirlerini AK Parti iktidarı aşağı çekti. Enflasyonu aşağı çekti. Dış yatırımlar çoğaldı. Daha önceleri yıllık 1 milyar dolar kazanan yatırım aldığımız zaman övünüyorduk, şimdi yıllık 15 milyar dolar. Bunlar 365 gün çalışmakla oldu. Yatan bir Başbakan, yatan Bakanlar, bürokratlar yok. Koşan, didinen, emek veren Başbakan, Bakanlar ve bürokratlar var. AK Parti’nin yönetici kadrosu, Allah’a hamdolsun idealist bir kadro. Bu azimle Türkiye’yi 13 yılda nereden nereye dünyanın konuştuğu bir ülke haline getirdik. Toplam milli hasılat 220 milyar dolardı, şimdi 800 milyar dolar. Nüfus artmasına rağmen sizin milli hasılatınız onun 4 katı kadar çoğaldı. Bunların devamı bizim topyekün gayretimize bağlı. Biz AK Parti’nin başındaki insanları kara kaşı, gözü için sevmiyoruz. Bu insanlar eğer bizim ülkemizin davasına bağlıysalar, samimiyseler, çalışmayı kendilerine görev bilmişseler, bu ülkenin itibarını yükseltmeyi kafalarına koymuşsalar, fakirin ve mazlumun bakımını üstlenmişseler, ilaç ve hastane kuyruklarından insanları kurtarmışsalar ben bunları isterim”.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonunda katılımcılara AK Parti’nin tanıtım broşürlerini içeren bir poşet verildi. 

Beykozlu esnaflarla daha güçlü bir Türkiye!
Bizi Takip Edin