Beykozlu gaziler ve şehit aileleri yemekte buluştu

Beykoz'lu gaziler ve şehit aileleri 19 Eylül Gaziler Günü dolaysıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi'nin ev sahipliğinde tertip edilen yemekte vatan için kahramanca canını ortaya koyan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’lu gaziler ve şehit aileleri 19 Eylül Gaziler Günü dolaysıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde tertip edilen yemekte vatan için kahramanca canını ortaya koyan şehit ve gazilerimize minnet duyguları dile getirildi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde yapılan programa Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç,  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç, ilçe protokolü, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Kaymakam Katırcı: ‘Bu memleketin her ailesinde bir gazi bir şehit vardır”

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı: ‘Bu memleketin şehidi de bitmeyecek, gazisi de bitmeyecek çünkü bu memleketin düşmanı bitmeyecek ve daha acısı bu memleketin haini bitmeyecek. Düşmanlarla hainlerle mücadeleyi en güzel bir biçimde yapabildiğimizi 15 Temmuz’da gösterdik. Bu memleket her ailesinde her evinde en az bir gazisi, bir şehidi olan bir toplumdur.’ dedi. 

Başkan Çelikbilek: ‘Vatan sevgisi imandan gelen bir sevgidir.’

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: ‘Vatan bu millet için Müslümanlar için çok farklı bir değerdir. Vatan sevgisi, imandan gelen bir sevgidir. Bu millette bu iman var oldukça ne gazimiz eksilir, şehidimiz‘ diye konuştu.

Beykozlu gaziler ve şehit aileleri yemekte buluştu
Bizi Takip Edin