Beykozlu Kastamonulular takımlarını ağırladı

Kasder Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Işık, İstanbul Kastamonu Spor'u ağırladı.

Süper Amatör Liglerde yeni sezon heyecanı, bu hafta açılış maçlarıyla başladı. Süper Amatör Lig…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kasder Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Işık, İstanbul Kastamonu Spor’u ağırladı.

Süper Amatör Liglerde yeni sezon heyecanı, bu hafta açılış maçlarıyla başladı. Süper Amatör Lig 2.Grupta yer alan İstanbul Kastamonu Spor, sezonun açılış mücadelesi için Beykoz’un köklü kulüplerinden Ortaçeşme Spor’a konuk oldu.

Beykoz’a gelen İstanbul Kastamonu Spor Kulübü yöneticileri ve takımı, Kasder Beykoz Şubesi tarafından karşılandı. Maç öncesi, Kas-Der Beykoz yöneticilerinin Beykoz’a misafir olarak gelen İstanbul Kastamonu Spor’un yöneticileri ile birlikte hasret giderdikleri görüldü. Kas-Der Beykoz Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz’un her zaman İstanbul Kastamonu Spor’un evi olduğunu ve burada misafir gibi değil ev sahibi olduğunu belirterek konukları selamladı.

Çekişmeli mücadelenin galibi Ortaçesme olurken Mustafa Çöpoğlu unutulmadı…

Ortaçeşme Stadyumunda oynanan maçta, Beykozlu Kastamonuluların ve Ortaçeşme sakinlerinin ilgisi büyüktü. Misafir ekibin hızlı başladığı maçta, oyunun orta bölümlerinde dengeyi kuran ve bulduğu gollerle öne geçen ev sahibi takım, oldukça çekişmeli geçen maçta sahadan 3-2 lik skorla galip olarak ayrıldı. Centilmenliğin ön plana çıktığı maçta, her iki takımda oynadıkları futbolla bu sezonun iddialı takımları arasında yer alabileceklerini gösterdi.

İstanbul Kastamonu Spor Kulübü, vefat eden Kas-Der Beykoz Şubesi’nin eski Başkanı Mustafa Çöpoğlu’nu unutmayarak rahmetle andı.

Maç sonrası futbolculara ve yöneticilere balık ikramı…

Maçın ardından Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Işık ve Kas-Der Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık, İstanbul Kastamonu Spor teknik ekip ve futbolcuları Gülen Balık Restaurant’ta ağırladı.

Düzenlenen yemeğe futbolcuların yanı sıra İstanbul Kastamonu Spor Kulübü Başkanı Emrah Gür ve takım yöneticileri; Ak Parti Şişli İlçe Başkan Yardımcısı Ümit Şen, Başbakanlık Müşaviri İlker Dilek, Kulüp İdari Koordinatörü Hüseyin Zaimoğlu, Teknik Direktör Birol Yalçın ile birlikte Kas-Der Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Sait Ak ve Kas-Der Beykoz Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Süleyman Çalık: Beykoz’a, evinize hoşgeldiniz…

Kas­-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık konuşmasında misafirlerini ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek; ‘Kastamonuluların yoğunlukta yaşadığı Beykoz ilçesinde İstanbul Kastamonuspor’umuzu misafir etmekten çok mutluyuz. Takımımız galip gelemese bile güzel ve centilmen mücadeleden dolayı tüm takımımızı kutluyorum. İstanbul Kastamonuspor’un her zaman destekçisi olmaktan büyük bir onur duyarız. Ayrıca İstanbul’da yaşayan Kastamonulu hemşehrilerimiz tarafından her geçen gün takdir toplayan kulübümüze ve yöneticilerine, Beykoz’da her zaman evlerinde olduğunu belirterek hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.’ dedi.

Yılmaz Işık: İstanbul Kastamonu Spor Kulübümüzü ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz…

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Işık konuşmasında birlik beraberliğin önemine dikkat çekerek; ‘İstanbul gibi bir metropolde yaşamanın zorluğu içerisinde memleketimize, özümüze ve kültürümüze duyduğumuz ihtiyacın neticesinde değerlerimize sahip çıkma ve yaşatma duygusu her geçen gün daha bir önem arz etmektedir. Bu anlamda Kastamonulular olarak; birlik ve beraberliğimizi güçlü tutma, birbirimize yardımcı olma doğrultusunda yöre derneklerimiz güzel çalışmalar yaparken, yine gurbette yaşayan hemşehrilerimize; sporu sevdirme, spor kulübü çatısı altında Kastamonulu hem bir araya getirme fikrini yaşattıkları için İstanbul Kastamonu Spor’un tüm kurucularına ve yöneticilerine teşekkür eder, Beykoz’da her zaman takımımızı ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız.‘ İfadelerini kullandı.

Kastamonu Spor Başkanı Emrah Gür’den forma sürprizi…

Kas-Der Beykoz Yöneticileri yemeğin ardından misafirlerine Dernek Merkezini gezdirdiler. İstanbul Kastamonuspor yöneticileri ziyaret esnasında beğenilerini ifade ederken Kulüp Başkanı Emrah Gür tarafından Süleyman Çalık’a forma hediye edildi. Emrah Gür; Kas-Der Beykoz Başkanı Süleyman Çalık ve Yönetimi ile Meclis Üyesi Yılmaz Işık’a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederek Beykoz’la aralarında köklü bağların olduğunu ve bunun güçlenerek devam edeceğini belirtti.

Kas-Der Beykoz Yöneticileri ve İstanbul Kastamonu Spor Yöneticileri, dernek merkezinde hatıra fotoğrafı çekildi. Oldukça neşeli olduğu gözlenen Kastamonulular Dernek Lokalinde çay içtikten sonra ayrıldılar.

Beykozlu Kastamonulular takımlarını ağırladı
Bizi Takip Edin